ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Tragedia na drodze wojewódzkiej w Wojniczu

Na obwodnicy Wojnicza miało miejsce śmiertelne potrącenie rowerzysty. Jest to pierwsza ofiara śmiertelna na drogach Tarnowa i regionu od początku wakacji.

Zaalarmowane służby bardzo szybko przybyły na miejsce, aby udzielić pomocy poszkodowanym. Niestety w tym przypadku na pomoc mężczyźnie było już za późno. W wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Droga wojewódzka była częściowo zablokowana, a policjanci i strażacy zorganizowali ruch wahadłowy.

Na miejscu pojawił się prokurator oraz policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego, którzy ustalili, na podstawie relacji świadków oraz śladów pozostawionych na miejscu wypadku, jego okoliczności.

Wszystko wskazuje, że 63-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu tarnowskiego przejeżdżał przez drogę wojewódzką od strony cmentarza w kierunku rzeki Dunajec. Od strony ronda w kierunku Łętowic jechał, swoim volkswagenem 25-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Na wysokości skrzyżowania doszło do wypadku. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy i wyniku wypadku nie ucierpiał.

Policjanci z tarnowskiej komendy miejskiej oraz prokuratura w Tarnowie zbiera dokumentację, aby wyjaśnić szczegółowo, jak doszło do tego dramatu na drodze.

IB

Fot. OSP Wojnicz

blank

Podobne artykuły

Back to top button