Sport

Treningi online z AP Canpack Okocimski Brzesko

Miło nam poinformować, że od poniedziałku tj. 6 kwietnia 2020 r. rozpoczynamy treningi online z AP CANPACK Okocimski Brzesko. Ze względu na przedłużający się okres walki z pandemią koronawirusa (Covid-19), która uniemożliwia naturalne zajęcia prowadzone w grupie przez trenerów wprowadzamy zajęcia online. Trenerami, którzy poprowadzą nas przez ten trudny okres będą: Tomasz Liput – trening przygotowania motorycznego, Łukasz Kulig – trening ogólnorozwojowy dla dzieci oraz Aleksander Kozioł, który poprowadzi trening bramkarski.

Codziennie od poniedziałku do piątku będą udostępniane treningi online, a następnie będą zapisywane na oficjalnej stronie Klubu w zakładce TRENING ONLINE <==. Zachęcamy do treningu oraz nagrywania i wysyłanie filmików na adres e-mail: trening.online@okocimski.com. W każdy weekend będziemy udostępniać na łamach naszego serwisu oraz na oficjalnym profilu Facebooku podesłane przez Was zapisy wideo z wykonanych zajęć. Do treningu zachęcamy również rodziców oraz kibiców.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie filmiki udostępnione będą na oficjalnym kanale Youtube <==, który zamierzamy „zaopatrzyć” nie tylko w treningi online, ale również w archiwalne mecze, wywiady, skróty bramek oraz inne filmy związane z Naszym Klubem.

Razem przetrwamy ten trudny czas, a na ligowe boiska wrócimy jeszcze silniejsi.

 

Okocimski.com

 

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast