ADV
1
Kultura
Trending

Trwa Baszta Jazz Festival w Czchowie

W sobotę, po dwóch latach nieobecności miłośnicy jazzu spotykają się ponownie na rynku w Czchowie, gdzie odbędą się koncerty: Big Band Mielec, MONK, Jazz Band Ball Orchestra, Leliwa Jazz Band i RB Dixie Five. Mielecki big band jak i tarnowski zespół głosowy wystąpią u nas po raz pierwszy. Sobota to również jubileuszowy koncert Jazz Band Ball Orchestry, która obchodzi w tym roku piękną, 60-tą rocznicę istnienia.

W tym dniu towarzyszyć nam będą dodatkowe wydarzenia kulturalne jak: Konkurs „O Złotą Basztę” im. Jacka Mazura, parada nowoorleańska, wystawa fotografii Piotra Góryjowskiego oraz aukcja obrazów.

W niedzielę Czchów zamieni się w Nowy Orlean, a Dunajec w Missisipi. Projekt łączący koncerty uliczne ze średniowieczną scenerią miasteczka i zamku, tworzy niesamowity klimat dixielandowy, pełny emocji i wigoru, jest pomysłem organizatorów Elżbiety Ogieli i Romana Bartnickiego.

Na dni pełne fenomenalnej muzyki zapraszają organizatorzy: Burmistrz Czchowa, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej oraz Partnerzy: Związek Artystów Wykonawców „STOART” z Warszawy i F.H.U „Rabek”.

MOKSiR Czchów

 

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button