ADV
blank
Wiadomości
Trending

Udany kiermasz dla Oliwki Dzień. Zebrano ponad 9000 zł

W sobotę 15 maja 2021 r. w markecie Śnieżka odbył się „Oliwkowy Jarmark”. Od rana w Śnieżce można było spotkać wolontariuszy z pysznymi ciastami i rozmaitymi przysmakami. Stoisko zlokalizowane tuż przy wejściu do marketu cieszyło się sporym zainteresowaniem.
Kwota jaką udało się uzbierać podczas kiermaszu to 9 167,04 zł oraz 50€.

Dodatkowo podczas niedzielnej akcji krwiodawstwa zorganizowanej w Jadownikach osoby które oddawały krew również wsparły Oliwkę kupując przetwory i ciasta – dzięki temu udało się uzyskać dodatkowe 1089, 48 zł.

– Kiermasz nie odbyłby się bez ogromnego wsparcia Was wszystkich, ślemy serdeczne podziękowania dla całej rzeszy ludzi.
Siła nas wszystkich potrafi sprawić radość nie tylko w sercu małej Oliwki, ale łącząc nas w jeden zespół daje przekonanie że dobro powraca! – podkreślają organizatorzy sobotniego kiermaszu.

Organizatorzy kiermaszu wyrażają podziękowania zarówno dla właściciela marketu Śnieżka, jak i dla pracowników, którzy przyłożyli się do zorganizowania dogodnego miejsca.

Do podjęcia terapii protonowej w jednej z klinik onkologicznych w Pradze potrzeba jeszcze co najmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych, dlatego 18 i 19 mają w Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odbędą się „Oliwkowe Jarmarki”. W ich przygotowanie włączyła się cała społeczność szkolna, oraz wiele organizacji społecznych i ludzi dobrej woli.

Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Kiermasz będzie się odbywał 18 i 19 maja od godz. 11.30 do 16.00.

Więcej o chorobie Oliwki Dzień i zbiórce na jej leczenie można znaleźć w naszym materiale: Oliwka Dzień trafi na leczenie w Pradze. Potrzebne jest wsparcie finansowe <==


IB

„Oliwkowe kiermasze” 18 i 19 mają 2021 r.

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button