ADV
KulturaPowiat Tarnowski

Uwaga! Casting do spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” w tarnowskim teatrze

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie ogłaszamy casting na role epizodyczne do spektaklu „Ania z Zielonego Wzgórza” – dla dwóch pań oraz grupy przyjaciół.

– Spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza” będzie familijną premierą na Dzień Teatru, w marcu 2022 roku. Próby rozpoczną się już w styczniu – zapowiada Matylda Baczyńska, Dyrektor Artystyczna.

Sztuka „Ania z Zielonego Wzgórza” w reżyserii Matyldy Baczyńskiej, pod opieką artystyczną Macieja Wojtyszki będzie miała premierę w marcu na Międzynarodowy Dzień Teatru.

Do udziału w przesłuchaniu zapraszamy panie w wieku od 30 do 50 lat oraz młodzież w wieku od 14 do 16 lat (zachęcamy, aby zgłaszać się grupami przyjaciół np. z jednej klasy).

Na casting prosimy przygotować jedną, wybraną piosenkę z własnym podkładem muzycznym albo a capella.

Przesłuchania odbędą się w dwóch terminach w siedzibie Teatru przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie:

13 stycznia, czwartek, od godz. 14:00 – casting dla młodzieży

14 stycznia, piątek, od godz. 15:00 – casting na role żeńskie

Formularze zgłoszeniowe ( do pobrania na www, link w komentarzu) prosimy wysyłać na adres: sekretariat@teatr.tarnow.pl do 10 stycznia 2022 r. do godz.14:00 (w przypadku dużej ilości zgłoszeń dyrekcja teatru zwróci się z odpowiedzią do wybranych osób). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (14) 688 32 88.

Serdecznie zapraszamy do udziału w castingu!

Dokumenty zgłoszeniowe <==

Tarnowski Teatr

blank

Podobne artykuły

Back to top button