ADV
Powiat BocheńskiSport

V Warsztaty z Mistrzem Pływania – Wojciech Wojdak i Krystian Bałabuch w Bochni

W sobotę 10 października 2020 r. z okazji 20.lecia Krytej Pływalni w Bochni w obiekcie zostaną zorganizowane  bezpłatne warsztaty pływackie z udziałem Wojciecha Wojdaka oraz Krystiana Bałabucha.

Warsztaty odbędą się w godzinach między 14.00 a 16.00.

Podczas warsztatów będziecie mogli dowiedzieć się m.in:
– jak przeprowadzić trening siłowy na lądzie
– jak prawidłowo wykonywać nawroty
– jak zmienić swoje nastawienie psychiczne podczas treningu

Podczas warsztatu nastąpi oficjalne powitanie zawodników i rozpoczęcie przygotowań do kwalifikacji olimpijskich #RoadToTokio.

– Bądźcie razem z nami w tym dniu i wykorzystajcie ogrom wiedzy, która będzie przekazywana podczas warsztatów – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Wydarzenie zostało przygotowane z inicjatywy Klubu Sportowego H2O, którym w tym roku zainaugurował swoją działalność na bocheńskiej pływalni.

Miłośnikom pływania nie trzeba przedstawiać instruktorów którzy poprowadzą warsztaty, ale niemniej chociaż w zarysie przypomnimy ich sukcesy. Wojciech Wojdak pochodzący z Maszkienic (Gmina Dębno) jest wicemistrzem świata w pływaniu na dystansie 800 metrów w stylu dowolnym oraz posiadaczem wielu rekordów Polski. Z kolei Krystian Bałabuch również należy do czołówki polskich pływaków. Obaj zaczynali swoją przygodę z pływaniem na Krytej Pływalni w Brzesku.

informacja nadesłana: Wojciech Wojdak

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button