ADV
blank
Wiadomości
Trending

W Powiecie Brzeskim zawyją policyjne i strażackie syreny. Oddadzą hołd zabitym policjantom z Wrocławia

We wtorek, 5 grudnia 2023 r. o godz. 17.00 w całym kraju rozlegnie się dźwięk syren policyjnych radiowozów oraz strażackich samochodów. W ten sposób służby mundurowe oddadzą hołd dwóm policjantom z Wrocławia, którzy zmarli po postrzeleniu przez Maksymiliana F.

Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym niebezpieczeństw świecie zatrzymajmy się.

Dzisiaj 5 grudnia – o godz. 17:00 niech w całym kraju zabrzmią syreny naszych radiowozów. Oddajmy cześć Naszym Kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków Policjanta.

Pokażmy jedność i pamięć o naszych poległych Kolegach.

Cześć ich pamięci.

Komendant Główny Policji

Mundurowi zginęli 4 grudnia 2023 roku w wyniku obrażeń zadanych z rąk przestępcy, który nie wahał się zaatakować policjantow.

– Odszedł od nas asp. szt. Daniel Łuczyński, asp. szt. Ireneusz Michalak funkcjonariusze Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna. Niestety Daniel i Ireneusz wypełnili tym samym do końca słowa roty policyjnego ślubowania. W szeregi policji wstąpili 19 i 26 lat temu, zawsze byli otwarci na potrzeby innych, dzieląc się swoim doświadczeniem oraz wiedzą z młodszymi kolegami. W swoim stanowczo zbyt wcześnie zakończonym życiu dali się poznać jako ciepli, uśmiechnięci, życzliwi i uczynni Koledzy. Na zawsze w naszych sercach pozostaną pomocni i gotowi poświęcić każdemu swój czas – czytamy na stronie Policji.

Polska Policja

blank

Podobne artykuły

Back to top button