ADV
Wiadomości
Trending

W sobotę kiermasz charytatywny dla Oliwki Dzień /15 maja 2021 r.

W sobotę 15 maja 2021 r. w markecie budowlanym Śnieżka w Brzesku (ul. Głowackiego 46) odbędzie się kiermasz ciast na rzecz Oliwki Dzień. Od rana będzie można tam spotkać wolontariuszy z pysznymi ciastami i rozmaitymi przysmakami. Stoisko będzie zlokalizowane tuż przy wejściu do marketu. Do podjęcia terapii protonowej w jednej z klinik onkologicznych w Pradze potrzeba jeszcze conajmniej 60 tysięcy złotych. Prosimy o otwarte serca i wsparcie walki małej Oliwki z okrutną chorobą.

Zorganizowany w „Śnieżce” kiermasz dla Marcelka Kubali przyniósł bardzo wymierny rezultat dzięki ofiarności klientów marketu.

To kolejna akcja pomocy dla Oliwki Dzień – uczennicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzesku. Uczennica 1 klasy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzesku (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2) – ośmioletnia Oliwka zmaga się z nowotworem złośliwym tkanki łącznej, tkanek miękkich głowy, twarzy i szyi.

Wszyscy chętni do przekazania swoich wypieków na ten szczytny cel proszeni są o kontakt. Ciasta będzie można dostarczyć w piątek 15 maja 2021 r. od 16.00 do 20.00 do remizy OSP w Jadownikach. Na apel odpowiedziało już kilkanaście osób. Sprawy kiermaszu koordynują: Magdalena Szwed (tel. 502 376 928) oraz Katarzyna Serwatka (tel. 601 077 584) z którymi można się kontaktować w sprawach organizacyjnych.

Więcej o chorobie Oliwki Dzień i zbiórce na jej leczenie można znaleźć w naszym materiale: Oliwka Dzień trafi na leczenie w Pradze. Potrzebne jest wsparcie finansowe <==

IB

Podobne artykuły

Back to top button