ADV
WiadomościWideo
Trending

Wakacyjny pociąg do Małopolski zatrzymał się również w Brzesku / video

Za nami ostatni kurs szalonego wakacyjnego pociągu RMF FM do Małopolski! Z Wrocławia pociąg pełen dobrej muzyki przyjechał do Tarnowa, gdzie podróżnych przywitał Big Band Małopolski. Po drodze pociąg zatrzymał się na stacji kolejowej Brzesko Okocim.

Galeria zdjęć <==

– Zgodnie z rozkładem dojechaliśmy do Tarnowa.

Tam odbył się koncert na peronie! Wystarczyło kilka nutek, żeby podróżni ruszyli do tańca.

Dziękujemy Wam za wspólną podróż. Kolejny raz udowodniliście, że potraficie się bawić, a imprezy z Słuchaczami RMF FM są NAJLEPSZE POD SŁOŃCEM! – czytamy na stronie RMF.

Kraków przywitał podróżnych hejnałem i… kozą! Zwierzę na dworzec przywieźli górale i od razu na miejsce przybiegli pasażerowie z sąsiednich peronów! A na stacji czekał Gromee i Sara Chmiel. Ten duet gwarantował doskonałą zabawę na końcówce naszej trasy do Tarnowa.

Wakacyjny pociąg do Małopolski po przystanku w Krakowie miał jeszcze jeden krótki postój na stacji Brzesko-Okocim. W czasie jazdy Gromee i Sara Chmiel zapewnili podróżnym niesamowity występ. Tego koncertu nie zapomnimy przez długi czas. Wagon imprezowy kolejny raz wypełnił się po brzegi! Był też krótki postój na stacji Brzesko-Okocim na małe co nieco.

W tym roku małopolska i krakowska gościnność nabrała nowego znaczenia. Mieszkańcy całej Polski mogli wybrać się w niezapomnianą podróż jednym z czterech wakacyjnych pociągów, które wyruszyły na tory w ramach kampanii „Daj się ugościć. Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”. Stacje początkowe przejazdów to: Gdynia, Warszawa, Poznań i Wrocław, zaś stacje końcowe to: Kraków, Nowy Sącz, Zator i Tarnów.

Muzyka, gwiazdy i świetna zabawa w drodze do Krakowa i Małopolski – to przewodnią idea całego wydarzenia. Każdy przejazd pociągiem był  niezapomnianym przeżyciem dla pasażerów i gości. W wagonach wspólnie podróżowały gwiazdy polskiej muzyki, sportowcy, liderzy opinii, kucharze, magicy, trenerzy i influncerzy. Warto wspomnieć, że każdy ze składów zatrzymywał się na stacji pośredniej w Krakowie, który jest najbardziej rozpoznawalną polską marką miejską na świecie.

Foto: nadesłane przez Dominika

RMF

Video

 

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button