ADV
Wiadomości
Trending

Warsztaty majsterkowania z OSP Bielcza. Zdjęcia

Ogromnym sukcesem zakończyła się niedzielna akcja wspólnego majsterkowania zorganizowana przez druhów z OSP Bielcza. W akcji robienia karmników dla ptaków jaka została zorganizowana w budynku wielofunkcyjnym w Bielczy wzięło udział liczne grono dzieciaków wraz z rodzicami.

Warsztaty majsterkowania to bardzo cenna inicjatywa, bowiem tego typu zajęcia rozwijają u dzieci zmysł techniczny i umiejętności manualne. Z kolei o tym jak wiele korzyści przynosi wspólnie spędzony czas rodzica z dzieckiem nikogo raczej nie trzeba przekonywać.

Strażacy zadbali o wszystko: od sponsorów pozyskali materiały na karmniki, zapewnili miłą atmosferę i pomoc przy pracy. Nie zabrakło też gorącej herbaty i pysznych słodkości.

– Wszystkie dzieci wykazały się sprytem i zacięciem stolarskim, również nasza młodzież z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przygotowała kilka karmników, które zawisły przed naszą remizą – czytamy na profilu facebookowym OSP Bielcza.

Druhowie z OSP Bielcza zapowiadają, że już wkrótce zorganizują kolejne ciekawe wydarzenia o których będą informować na swoim profilu facebookowym.

foto: OSP Bielcza

IB / OSP Bielcza

blank

Podobne artykuły

Back to top button