ADV
Wiadomości

Wiktoria Derżko z Iwkowej oraz Julia Nosewicz z Brzeska w finale Miss Małopolski 2021

Znamy już finalistki konkursu Miss Małopolski, które walczą o tytuł i koronę miss w konkursie piękności. Wśród nich znalazły się dwie mieszkanki Powiatu Brzeskiego. To Wiktoria Derżko z Iwkowej oraz Julia Nosewicz z Brzeska. Trzymamy kciuki za udany finał.

W gali finałowej weźmie udział 67 kandydatek. Gala odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. W zmaganiach o tytuł Miss Małopolski bierze udział 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007.

Julia Nosewicz z Brzeska

Julii Nosewicz ma 21 lat i pochodzi z Brzeska.

Instagram – Julia Nosewicz <==

Wiktoria Derżko z Iwkowej

Wiktoria Derżko ma 25 lat i pochodzi z Iwkowej.

 

Przypomnijmy – w ubiegłorocznej edycji konkursu Miss Małopolski pochodząca z Jadownik Eliza Milewska została Miss Nastolatek Krakowa oraz Miss Nastolatek Internautów Małopolski 2020.

Miss Małopolski to konkurs piękności na terenie województwa małopolskiego, odbywający się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. Finał Miss Polski 2021 odbędzie się 22 sierpnia ramach Festiwalu Piękna w Nowym Sączu.

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Konkurs Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek to nie tylko wspaniała przygoda, która każdą kandydatkę przybliża do zdobycia wymarzonej korony. To przede wszystkim ogromna szansa dla dziewcząt, które marzą o karierze modelek.

foto: missmalopolski.pl/

IB / missmalopolski.pl/

Podobne artykuły

Back to top button