ADV
Wiadomości

Wojciech Krzyżak w etapie wojewódzkim konkursu na Osobowość Roku 2019

Dobiega końca etap wojewódzki plebiscyt „Osobowość Roku 2019” organizowanego przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”. Swoje głosy można oddawać do dzisiaj tj. do piątku 28 lutego 2020 t. do godziny 21.30.

Wśród nominowanych znajduje się Wojciech Krzyżak właściciel firmy ReDrog z Porąbki Iwkowskiej. Firma ma kilkunastoletnie doświadczenie w naprawie i budowie dróg, kompleksowym utrzymaniu dróg, budowie mostów, regulacji rzek. Posiada mocną markę wypracowaną na rynku przez lata, między innymi poprzez realizacje dużych przedsięwzięć inwestycyjnych. Wojciech Krzyżak aktywnie angażuje się nie tylko w działalność biznesową, ale też wspiera szereg inicjatyw społecznych na terenie województwa małopolskiego.

Wojciech Krzyżak znany jest również w społeczności hodowców koni. Od lat jego pasją są konie huculskie, aktywnej działa w Małopolskim Związku Hodowców Koni, gdzie jest współorganizatorem i mecenasem szeregu wydarzeń.

Głosować można na osoby, które w minionym 2019 roku wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Głosowanie jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Przyznając nominację w konkursie dla Wojciecha Krzyżaka – Kapituła doceniła sukcesy zawodowe i wkład w życie lokalnej społeczności.

Jak zagłosować?

Swój głos na na Wojciecha Krzyżaka w etapie wojewódzkim w plebiscycie Osobowość Roku w kategorii BIZNES można oddać za pośrednictwem:

formularza na stronie Gazety Krakowskiej <==

– za pomocą SMS (Koszt 2,46 zł z VAT. Żeby zagłosować, wyślij SMS o treści: RKB.63 na numer 72355)

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

IB / GK

blank

Podobne artykuły

Back to top button