ADV
Wiadomości
Trending

Wójt Borzęcina objęty kwarantanną / 24 sierpnia 2020 r.

W poniedziałek 24 sierpnia 2020 r. w godzinach popołudniowych za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych Janusz Kwaśniak wójt Gminy Borzęcin poinformował,  że decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku od godzin późno popołudniowych 24 sierpnia został objęty kwarantanną wraz  zamieszkującą z nim najbliższą rodziną.

Decyzja Sanepidu wynika z faktu kontaktu z osobą, u której stwierdzono zakażenie COVID-19.

W związku ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników podległych jednostek od wtorku 25 sierpnia do piątku 28 sierpnia 2020 r. Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Borzęcinie będą zamknięte dla interesantów z zewnątrz. Praca ww. jednostek będzie odbywać się w systemie zdalnym – kontakt telefoniczny, ePUAP, e-mail. Decyzje co do dalszego funkcjonowania Urzędu Gminy i GOPS w Borzęcinie będą podejmowane na bieżąco, w zależności od rozwoju sytuacji i wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Brzesku.

Aktualnie, oprócz wójta kwarantanną objętych zostało 2 pracowników Urzędu Gminy oraz 6 pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

– W związku z nowymi zakażeniami w gminie Borzęcin przypominam o konieczności zachowania szczególnych środków ostrożności i stosowania się do obowiązujących zaleceń – apeluje wójt Janusz Kwaśniak.

W imieniu redakcji Informatora Brzeskiego życzymy Wójtowi oraz pracownikom dużo zdrowia i szybkiego zakończenia kwarantanny.

IB / Janusz Kwaśniak

Janusz Kwaśniak
Wójt Gminy Borzęcin

Podobne artykuły

One Comment

  1. Ostatnio burmistrz bezeska też był objęty kwarantanna a dwa dni puzniej chodził po Brzesku i ładnie się ludzi kłaniał oczywiście bez maseczki więc o co chodzi z tą kwarantanna niech Pan kwasniak do niego zadzwoni zapyta co gdzie i już po kwarantannie będzie miał

Back to top button