ADV
Wiadomości
Trending

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Kochasz zwierzęta? Klaudia że Szczurowej prosi o wsparcie leczenia swojego chorego na raka kota. Kwota zbiórki to 1000 zł. Są już pierwsze osoby które wsparły zbiórkę. Liczymy na wsparcie naszych Czytelników.

– Mefiś – nasz kochany kotek, który został zabrany z pod sklepu, błąkał się po ulicach na szczęście nie wpadł pod samochód, znalazł u nas kochający dom.

Tydzień temu, po 4 latach u nas padła diagnoza że ma białaczkę (Felv). Dla mnie to było jak wyrok śmierci, ale teraz wiem, że można to leczyć żeby przedłużyć życie. Jednak leczenie jest drogie, a kotek ma bardzo złe wyniki.

Chcemy go ratować bo jest dla nas bardzo ważny. To nie tylko „kot” jak niektórzy mówią, że ,,jak nie ten to inny”.

Dla nas Mefiś jest członkiem rodziny i bardzo chcemy zeby został z nami jak najdłużej… – pisze Klaudia.

Na dzień dzisiejszy kotek czuje się bardzo słabo, Klaudia musi go dokarmiać strzykawką. Dostał lek żeby spróbować podnieść poziom czerwonych krwinek, by było możliwe podanie interferonu, który będzie kosztował ok 400zł za dawkę. A do tego badania, wizyty u weterynarza itp..

– Nigdy nie prosiłam o pomoc, starałam się pomagać bezdomnym zwierzakom ale tym razem nie damy rady bez pomocy… – dodaje Klaudia.

Za każdą pomoc będziemy bardzo wdzięczni.


foto” zrzutka.pl
IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button