WiadomościWideo
Trending

Wypadek na autostradzie A4 – zderzenie dwóch samochodów dostawczych / Bielcza / 18 września 2020 r.

W piątek 18 września 2020 r. około godziny 22.50 na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bielcza (pas w kierunku Tarnowa, 478 km autostrady, kilkaset metrów przed wiaduktem nad autostradą) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów dostawczych typu bus.

Wg wstępnych informacji doszło do zderzenia samochodów dostawczych w wyniku czego jeden z nich obrócił się o 180 stopni do kierunku jazdy, a drugi przewrócił się na bok. Wg wstępnych informacji pomimo poważnie wyglądającej sytuacji, nikt nie został poszkodowany. Siła uderzenia była na tyle duża, że z przewróconego samochodu na jezdnię wysypała się część ładunku (niektóre elementy znalazły się również na pasie w kierunku Brzeska!). Strażacy szybko uprzątnęli zalegający na jezdni ładunek i przystąpili do stawiania przewróconego pojazdu.

W działaniach biorą udział strażacy z JRG Brzesko, OSP KSRG Szczepanów, Zespół Ratownictwa Medycznego, służba autostradowa oraz Policja.

Utrudnienia na tym odcinku autostrady mogą potrwać co najmniej do 1 w nocy. Służby zalecają by osoby podróżujące w kierunku Tarnowa i Rzeszowa na węźle w Brzesku kierowały się na objazd „starą czwórką”.

Mapa natężenia ruchu godz. 23.30

foto i video / nadesłane przez czytelnika

IB

 

VIDEO

Zdjęcia

 

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast