ADV
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Wypadek w Czermnej

W niedzielny wieczór policjanci tarnowskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Czermna. Na łuku drogi K 1411 osobowe Renault, jadące w kierunku Jodłowej zderzyło się czołowo z poruszającym się z przeciwnego kierunku, w stronę centrum Czermnej motocyklem marki Yamaha.

Po zderzeniu osobówka zjechała do rowu melioracyjnego i uderzyła w betonowy przepust. Za jej kierownicą siedział 81-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który z oznakami wstrząśnienia mózgu został przewieziony do jasielskiego szpitala. Do szpitala trafili również podróżujący motocyklem 53-letni mężczyzna oraz pasażerka – 52-letnia kobieta. Jednoślad, którym jechali wywrócił się przemieszczając się w kierunku osi jezdni. Po udzieleniu doraźnej pomocy medycznej, obydwoje opuścili placówkę.

Jak wykazały badania, wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Obecnie w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn niedzielnego wypadku.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button