ADV
Wiadomości
Trending

Zagłosuj na mieszkanki Powiatu Brzeskiego w konkursie Miss Województwa Małopolskiego 2022

W sobotę 28 maja 2022 r. organizatorzy konkursu Miss Województwa Małopolskiego 2022 zaprezentowali kolejną sesję zdjęciową uczestniczek konkursu. Rozpoczęło się również głosowanie w konkursie Miss Internautów Woj. Małopolskiego.

Wśród dziewczyn, które zgłosiły się do konkursu, znalazły się mieszkanki Powiatu Brzeskiego. To Wiktoria Legutko z Uszwi (Gmina Gnojnik) oraz Jola Rysiewicz z Wojakowej (Gmina Iwkowa).

65 dziewczyn – pretendentek do tytułu Miss Woj. Małopolskiego 2022! Wśród nich są nowe Miss Woj. Małopolskiego, Miss m. Krakowa i Miss Studentek Woj. Małopolskiego! Komu swoje korony przekażą Gabriela Ziembańska (Miss Małopolski 2021) i Klaudia Pyrz (Miss m. Krakowa 2021)?

Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów otrzyma:
– tytuł Miss Internautów Woj. Małopolskiego 2022
– awans do finałowej dziesiątki (TOP10) podczas gali finałowej
– przepustkę do ogólnopolskiego etapu Polska Miss
Głosowanie trwa do 25 czerwca 2022 do godz. 21:00.

Konkurs Miss Województwa Małopolskiego jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego ogólnopolskiego Konkursu Piękna Polska Miss.

26 czerwca 2022 odbędą się gale finałowe najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Małopolskim – Miss Woj. Małopolskiego i Miss Nastolatek Woj. Małopolskiego 2022. Gale finałowe odbędą się w HOTEL SWING w Krakowie.

Wiktoria Legutko – Uszew / 19 lat

Jola Rysiewicz – Wojakowa / 22 lata

foto: Miss Województwa Małopolskiego  fb (Roman Słomka Fotograf)

Miss Województwa Małopolskiego / IB

Podobne artykuły

Back to top button