ADV
Wiadomości

Zagłosuj na projekt „Rekreacja plażowa z Okocimskim Klubem Sportowym”

Tylko do niedzieli 31 maja 2020 r. trwa drugi etap programu grantowego Carlsberg Polska pn. InicJaTyWy. W głosowaniu internauci mogą wybrać 4 projekty, które zostaną zrealizowane przez lokalne organizacje i instytucje.

Wśród wniosków znajduje się projekt „Rekreacja plażowa z Okocimskim Klubem Sportowym”. To zadanie zgłoszone przez Stowarzyszenie Sportowe Okocimski Klub Sportowy, które planuje budowę nowego boiska do siatkówki plażowej wraz z infrastrukturą rekreacyjną. Warto ich wesprzeć!

Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową www.inicjatywy.com.pl, gdzie opisane są wszystkie zgłoszone projekty.

Projekt pod nazwą „Rekreacja plażowa z Okocimskim Klubem Sportowym” zgłoszony przez Stowarzyszenie Sportowe Okocimski Klub Sportowy zakłada stworzenie boiska do siatkówki plażowej. Będzie ono wykorzystywane przez seniorów zrzeszonych w Okocimskim Klubie Sportowym, mieszkańców Osiedla Zielonka oraz zostanie udostępnione dla pracowników znajdującego się obok obiektów klubowych Browaru Okocim. Dostęp będzie możliwy w ciągu dnia, przez cały rok kalendarzowy. Boisko będzie jedynym w tym rejonie obiektem sportowym udostępnianym bezpłatnie. Inicjatywa zakłada budowę boiska do siatkówki plażowej, renowację terenu poprzez wyrównanie, usunięcie wierzchniej warstwy, przygotowanie terenu pod boisko piłki plażowej, zagospodarowanie terenu wokół boiska, montaż elementów małej architektury- ławek, koszy na śmieci zgodnie z zasadami segregacji odpadów, tablic z regulaminem, montaż słupków i siatki.

Chcąc oddać głos na projekt OKS, należy wejść na stronę www.inicjatywy.com.pl a następnie:

– przejść do sekcji głosowania,

– wybrać okienko pt. „Brzesko Browar Okocim”,

– kliknąć „Oddaj głos” przy projekcie „Rekreacja plażowa z Okocimskim Klubem Sportowym” (szósty projekt na liście),

– a następnie w celu weryfikacji potwierdzić oddanie głosu, klikając w link jaki zostanie przesłany na podany adres email.

Każda osoba może oddać tylko jeden głos.

Po zakończeniu drugiego etapu konkursu liczba oddanych głosów zostanie podliczona przez Jury programu, w skład którego wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta w Brzesku, firmy Interseroh oraz Carlsberg Polska. Zwycięzców konkursu grantowego InicJaTyWy poznamy 2 czerwca br.

IB

Podobne artykuły

Back to top button