TOPTOP
Trending

Zajęcia sportowe dla kobiet w nowej hali w Dębnie

W nowej hali sportowej w Dębnie wystartowały zajęcia sportowe dla Pań.

Zajęcia z zumby fitness, które będą odbywać się cyklicznie na Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie w każdy wtorek (począwszy od dzisiaj) w godzinach od 19:30 do 20:30. Zajęcia prowadzone będą przez Kingę Michór.

Zumba fitness, to zajęcia, które są połączeniem aerobiku i tanecznych kroków. Taki rodzaj aktywności fizycznej jest doskonałą formą ruchu dla osób, które nie są fanami rygorystycznych planów treningowych i preferują formę ćwiczeń „przy okazji”. W przypadku zajęć zumba fitness spalanie kalorii odbywa się przy okazji dobrej zabawy oraz w rytmie muzyki, która znacznie ułatwia całe zadanie.

Zajęcia pn. zdrowy kręgosłup, które będą odbywać się cyklicznie (począwszy od 7 października 2021 r.) na Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie w każdy czwartek od godziny 19:30 do 20:30. Zajęcia prowadzone będą przez Adelę Puskarczyk. Na zajęcia należy zabrać ze sobą matę lub karimatę.

Zajęcia zawierać będą ćwiczenia wzmacniające i poprawiające ruchomość kręgosłupa. Trening skoncentrowany będzie na profilaktyce bólów kręgosłupa, utrzymaniu prawidłowej postawy ciała oraz wyrównywaniu powstających napięć mięśniowych. Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń pozwoli złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu.

Dodatkowe informacje na plakatach

IB / Gmina Dębno

PLAKAT

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast