ADV
Sport

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko w centrum zainteresowań polskich klubów piłkarskich

Miło nam poinformować, że kolejni zawodnicy naszej Akademii znaleźli się w centrum zainteresowań Klubów pierwszoligowych oraz ekstraklasowych. Zaproszenia na testy naszych zawodników wystosowali do nas m.in. Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Resovia Rzeszów, Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Warszawa.

Zainteresowanie naszą zdolną młodzieżą jest również ze strony Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Korona Kielce, Cracovia Kraków, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław czy choćby Stal Rzeszów. Jak widać praca jaka zostaje wykonywana w najlepszej Akademii w regionie zostaje zauważana nie tylko w naszej okolicy, ale również w całej Polsce. Sztab szkoleniowy oraz Zarząd Klubu CANPACK Okocimski Brzesko stara się, aby zawodnicy mogli w jak najlepszych warunkach rozwijać swoje piłkarskie umiejętności. Ponadto rywalizacja w ligach małopolski oraz Kadrze MZPN dają możliwość rozwoju na wysokim poziomie.

Akademia Piłkarska CANPACK Okocimski Brzesko nie spoczywa na laurach, każdego dnia ciężko pracuje, daje możliwość rozwoju nie tylko swoim zawodnikom, ale również trenerom, którzy uczęszczają w różnego rodzaju konferencjach oraz szkoleniach. Można śmiało powiedzieć, że nasza Akademia jest trampoliną do gry w wielkich klubach, a my mamy nadzieję, że nie tylko tych polskich ale również zagranicznych.

Potencjał naszej młodzieży wykorzystuje również szkoleniowiec pierwszej drużyny Tomasz Rogóż, który odkąd przejął „stery” nad seniorami daje szansę gry młodym zawodnikom na szczeblu czwartoligowym. Szansę bardzo dobrze wykorzystuje m.in Kacper Ciuruś oraz Mateusz Cięciwa, który zdobył również swojego premiowanego gola na tym szczeblu rozgrywkowym. Gol był tym bardziej ważny, że dzięki niemu drużyna otrzymała trzy punkty. Grupa młodzieżowców powinna się w tym sezonie jeszcze bardziej powiększyć gdyż, do pierwszej drużyny zaczynają dochodzić zawodnicy, którzy cały okres przygotowawczy spędzili z Seniorami.

„W ostatnim czasie jest bardzo duże zainteresowanie naszymi zawodnikami. Coraz częściej kontaktują się z nami koordynatorzy Klubów, którzy dzwonią, piszą, pytają  oraz zapraszają zawodników na testy. Na naszych obiektach pojawiają się również Skauci, aby obserwować zawodników nawet podczas treningów. Za kilka dni rozpoczyna się liga i kolejna szansa dla młodych zawodników na zaprezentowanie swoich możliwości. Okocimski Klub Sportowy AKADEMIA CANPACK OKOCIMSKI BRZESKO to marka, która jest rozpoznawalna w całej Polsce. Spokojna, ciężka i wytrwała praca daje kolejne efekty, które zaprocentują w kolejnych latach. Zapraszamy chłopców i dziewczyny do zapisów na intensywne i profesjonalne treningi do największej Akademii w regionie. Kolejny sezon przed nami i kolejne wyzwania. Wszystkie nasze drużyny uczestniczą w małopolskich rozgrywkach piłkarskich, a najzdolniejsi mają szansę debiutu w drużynie Seniorów.” – podsumowuje dyrektor Akademii Marcin Jurkiewicz.

Poniżej przedstawiamy klubu, które zapraszają na testy naszych zawodników:
Lech Poznań – Jakub Okas, Konrad Augustyn.
Zagłębie Lubin – Jakub Okas
Wisła Kraków – Jakub Okas, Kacper Ciuruś.
Sandecja Nowy Sącz – Szymon Mida.
Polonia Warszawa – Dawid Poliszak.
Resovia Rzeszów – Dawid Poliszak, Wiktor Włodek, Marcel Kubala, Igor Uryga, Jakub Bednarek.

okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button