ADV
1
Materiały sponsorowaneSportWiadomości
Trending

ZIMOWISKO I OBÓZ NARCIARSKI, BESKIDY – SZCZYRK, 11.02 – 17.02.2024

SZCZYRK to malowniczo położona miejscowość w województwie śląskim, w Beskidzie Śląskim, w dolinie potoku Żylica i jego dopływów. Szczyrk wraz z Wisłą, Ustroniem, Brenną i Istebną tworzą Beskidzką Piątkę promującą walory pięknego Beskidu Śląskiego. Szczyrk jest popularny wśród turystów, którzy odwiedzają region nie tylko dla górskich szlaków. Przyjeżdżają tu przez cały rok – zimą na narty, a gdy brakuje śniegu – po inne atrakcje: żeby wychodzić na górskie szlaki, jeździć na rowerze, albo po prostu pooddychać górskim powietrzem i spróbować tutejszej kuchni.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wczasowy „PANORAMA” – pięknie położony na zboczu Klimczoka. Miłośnicy górskich wędrówek wchodzą wprost na szlaki turystyczne, a wielbiciele „białego szaleństwa” znajdą wyśmienite warunki narciarskie. Wypoczynek połączony z dobrą zabawą zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci przebywające na koloniach, zimowiskach oraz obozach sportowych. Ośrodek oferuje noclegi w pokojach z pięknym widokiem na Skrzyczne. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 3, 4, 5 osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV i łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji uczestników: sala do ping-pong, bilard. W obiekcie bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi. W odległości 700 m znajduje się Centralny Ośrodek sportu ze stadionem, kryta pływalnią i odnową biologiczną. Strona obiektu:

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Świadczenie zaczyna się kolacją, a kończy w ostatnim dniu obiadem.

Stacje narciarskie: Ośrodek SZCZYRK MOUNTAIN RESORT to baza naszych młodzieżowych i rodzinnych obozów narciarskich oraz snowboardowych. Dzięki połączeniu SMR z dwoma innymi ośrodkami: COS Skrzyczne oraz Beskid Sport Arena, jest obecnie największą i najnowocześniejszą stacją narciarską w Polsce, oferującą aż 40 km tras. W skład kompleksu wchodzi kolej gondolowa, 6 wyciągów krzesełkowych i 6 wyciągów orczykowych oraz 18 tras zjazdowych – dopasowanych do każdego poziomu zaawansowania. Znajduje się tutaj: 6 tras czerwonych i 12 tras niebieskich. Każda z nich jest przygotowana do jazdy dzięki sztucznemu naśnieżaniu i nowoczesnym ratrakom. Trasy są wyjątkowo długie, szerokie i zróżnicowane.

Program:

1 dzień Wyjeżdżamy i przyjeżdżamy na miejsce. Zajmujemy wygodne pokoje i rozglądamy się po okolicy. W tym dniu dobieramy sprzęt i dzielimy się na grupy według umiejętności.

2 dzień Po śniadanku ruszamy na stok Mountain Resort, największy kompleks zimowy w Beskidach. Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa zostało oddanych wiele zimowych atrakcji. Pod czujnym okiem kadry pokażecie, co potraficie. Po południu nie zabraknie atrakcji. Zwiedzimy okolicę, poszalejemy na śniegu, stworzymy piękne śnieżne rzeźby. Wieczorem czas na integrację gry i konkursy.

3 dzień Po śniadaniu ruszamy na znany nam stok i szalejemy na Mountain Resort, w tym dniu wszyscy wjeżdżamy kolejka na Skrzyczne. Po obiedzie organizujemy zajęcia w grupach. Nie ma nudy. Wieczorem spędzimy czas przy ognisku z pieczeniem kiełbasek.

4 dzień Kolejny dzień atrakcji, tym razem poznamy ciekawe miejsca. Po śniadaniu czeka nas wycieczka do Istebny, gdzie zwiedzimy znaną Izbę Regionalną „Chata Kawuloka”. Zwiedzimy również słynne koronki w Koniakowie. Zawitamy do Wisły. Po obiedzie czas na krótką regenerację. To nie koniec atrakcji, po południu organizujemy kalambury i wielkie planszowisko.

5 dzień Po śniadaniu ruszamy na stoki Mountain Resort. Jeździmy na stokach resortu, zjeżdżamy na byle czym i bawimy się na śniegu. Pozytywnie zmęczeni, wracamy na obiad. Po południu czeka Nas wyjazd na basen, czas na wodną zabawę. Powrót do ośrodka.

6 dzień Dzisiaj wyprawa do Bielska Białej gdzie zobaczycie jedno, z najciekawszych i najstarszych miast Beskidu Śląskiego. Zwiedzimy stare miasto oraz będziecie mogli uczestniczyć w podchodach laserowych w centrum rozrywki:  https://zoltar.bielsko.pl/ Powrót do ośrodka na obiad. Wyjście na stoki. Kolacja. Wieczorem rozstrzygniemy konkursy i rozdamy nagrody, czekają na Was niespodzianki. Wieczorkiem zabawa na całego, roztańczymy się przy muzyce.

7 dzień Śniadanko i wyjazd w drogę powrotną…Powrót do domu.

UWAGA! W zależności od warunków w poszczególnych ośrodkach program może ulec zmianie lub kolejności. Czas na stoku to ok. 3-4 godzin przez 4 dni pobytu.

 • przejazd autokarem,
 • 6 noclegów,
 • wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadów lub suchych prowiantów, 6 kolacji,
 • ubezpieczenie NNW Ski,
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • wycieczki do Istebnej, Koniakowa, Wisły
 • wycieczka do Bielska Białej z wizytą
 • wjazd kolejką na Skrzyczne
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • wyjazd na basen,
 • składkę na TFG 2 zł,
 • składkę na TFP 2 zł,

Cena: 1750 zł

Cena nie zawiera:

 • szkolenia narciarskiego lub snowboardowego na stoku z instruktorem +350 zł za turnus (płatne przy rezerwacji),
 • karnetów Mountain Resort na stok ok. 90 zł/4 godz.,
 • wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego 40 zł/dzień,
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 5,5% (szczegóły w zakładce ważne informacje),


 szkolenie z instruktorem, należy rezerwować z wyprzedzeniem. Opcje można zaznaczyć z momencie rezerwacji. Pozostałe opłaty za dodatkowe atrakcje płatne na miejscu.

 

UWAGA – BAGAŻ:

W przypadku imprez autokarowych każdy Uczestnik może zabrać jeden bagaż o wadze do max. 20 kg (max. wymiary 25x45x65 cm) oraz jeden bagaż podręczny w autokarze o wadze do max. 5 kg (max. wymiary 40x30x20 cm). Uczestnik obozu zimowego dodatkowo może zabrać jedną parę swoich nart lub snowboard (w pokrowcu), w przypadku wcześniejszej deklaracji (opcja do zaznaczenia przy rezerwacji).

Każdy uczestnik musi dostarczyć w oryginale wypełnioną kartę kwalifikacyjną do biura na min. 2 tygodnie przed wyjazdem lub wyraźny skan karty wysłany na mail biura (nie zdjęcie!). Bez karty uczestnik nie może pojechać na obóz/kolonie/zimowisko. Kartę można pobrać ze strony www.indexpolska.com.pl/PDF/karta_zim_kol.pdf

Paweł Tarsia 504 239 308

Barbara Boryczko – Tarsia 502 286 424

 

 • INDEX – Biuro Podróży Sp. z o.o. Sp. K.
 1. Stawowa 5/7, 40-095 Katowice
 • Godziny otwarcia biura

poniedziałek – piątek:

09:00-17:00

tel. (+48) 32 781 83 41,  (+48) 32 781 83 40,

tel. Kom 511 202 204

atrykuł sponsorowany

Fot. pl.freepik.com

Podobne artykuły

Back to top button