ADV
Powiat BocheńskiSportWiadomości
Trending

Złe wiadomości z bocheńskiej pływalni

Kryta Pływalnia w Bochni wydała kolejny komunikat dotyczący opóźnienia ponownego uruchomienia basenu. Basen jest nieczynny od 17 grudnia 2022 r. Prawdopodobny termin otwarcia to dopiero połowa lutego – a wiec pływalnia będzie nieczynna przez blisko 2 miesiące…

Pływalnia w Bochni została otwarta w grudniu 1999 r.

Szanowni Państwo, z przyczyn od nas niezależnych (m.in. awaria silnika centrali wentylacyjnej) przerwa technologiczna na pływalni przedłuży się co najmniej do połowy lutego 2023r. ! Awaria silnika wpłynęła znacząco na dalsze wychłodzenie obiektu, dlatego szybkie uruchomienie naszej pływalni będzie po prostu niemożliwe.

Woda w nieckach basenowych musi być nie tylko ogrzana, ale również musi przejść stosowne badania co do jej jakości, a to z kolei oznacza kolejne 5-7 dni oczekiwania!

O planowanym terminie ponownego uruchomienia obiektu poinformujemy Państwa w odrębnym komunikacie, który wydamy po kilku dniach od rozpoczęcia ogrzewania wody w niecce basenu sportowego.

Posiadaczy karnetów na naszą pływalnię informujemy, że termin ważności kart abonamentowych zostanie automatycznie wydłużony o całkowity czas trwania przerwy technologicznej‼️


Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni / IB

blank
Back to top button