ADV
Powiat TarnowskiSportWiadomości
Trending

Zmarł Łukasz Kiwior. Pomimo walki choroba okazała się silniejsza…

W szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim zmarł Łukasz Kiwior. Miał zaledwie 38 lat. Pochodził z Tarnowa. Pozostawił kochającą żonę i trójkę małych dzieci.

Od wielu miesiecy Łukasz prowadził dramatyczną i nierówną walkę o swoje życie. W kwietniu 2023 r. wykryto u niego monomorficzny, epiteliotropowy, jelitowy chłoniak T-komórkowy. To bardzo rzadki i agresywny nowotwór złośliwy.

Łukasz Kiwior od lat związany był z tarnowskim sportem kartingowym. Przed laty startował jako zawodnik Speed Race Tarnów Racing Team. Od wielu lat był trenerem i opiekunem Kadry Małopolski oraz Kadry Okręgowej w sporcie kartingowym.

Od kilku tygodni prowadzona była zbiórka na Jego leczenie. Udało się uzbierać ponad 620 tysięcy złotych na eksperymentalną terapię. Jeszcze w niedzielę w Mościcach odbył się piknik motoryzacyjny, gdzie prowadzono zbiórkę charytatywną na leczenie Łukasza.

Niestety – pomimo wielkich nadziei i walki do końca choroba okazała się silniejsza…

Spoczywaj w Pokoju kolego!

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym redakcja Informatora Brzeskiego składa kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci Łukasza.


foto: Natalia Kiwior
IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button