ADV
Wiadomości
Trending

Znasz tę kobietę? Natychmiast dzwoń na policję

Przywłaszczyła kartę bankomatową, a przy jej użyciu zapłaciła za swoje zakupy – pomóż ją zidentyfikować

W połowie kwietnia tego roku w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych, prezentowana kobieta zapłaciła za zakupy posługując się nieswoją kartą płatniczą, powodując straty na kwotę ponad 80 złotych. Do tej pory nie udało się ustalić jej tożsamości. Jeśli rozpoznajesz kobietę możesz pomóc, dzwoniąc pod wskazany numer telefonu lub pisząc na wskazy adres e-mail.

Policjanci z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód przyjęli zawiadomienie o przywłaszczeniu karty bankomatowej, którą utracił jeden z mieszkańców naszego miasta. Przeprowadzone dotychczas czynności zarówno operacyjne, jak i procesowe doprowadziły do ustalenia wizerunku osoby, która posłużyła się utraconą kartą, jednak do chwili obecnej nie udało się ustalić jej tożsamości. 12 kwietnia 2024 roku w jednym ze sklepów spożywczo-przemysłowych kamery sklepowe zarejestrowały kobietę, która przy użyciu nieswojej karty płatniczej zapłaciła nią za zrobione zakupy.

Za zgodą prokuratora rejonowego w Tarnowie prezentujemy jej wizerunek. Jeśli rozpoznajesz kobietę na zdjęciach możesz pomóc dzwoniąc do prowadzącego postępowanie z Komisariatu Policji Tarnów-Zachód pod numer telefonu 47 831 1741 w dni robocze w godzinach od 7:30-15:30 bądź całodobowy telefonem 47 831 1722 i 112. Na informacje czekamy również pod adresem mailowym rzecznik@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

blank blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button