KulturaWideo

Zuzanna Łazarz w kolejnym etapie belgijskiej edycji The Voice Kids

7 stycznia 2020 r. pochodząca z Brzeska trzynastoletnia Zuzanna Łazarz wystąpiła w pierwszym odcinku pierwszej edycji belgijskiego The Voice Kids. Podczas „przesłuchań w ciemno” Zuzanna zaprezentowała piosenkę „idontwannabeyouanymore” amerykańskiej wokalistki Billie Eilish.

Zuzanna trafiła do drużyny francuskiej wokalistki R&B o pseudonimie Vitaa.

– Bardzo mi się podobało. Jest panowanie nad głosem które słychać, jest wyraźne przejście pomiędzy rejestrem głowowym a rejestrem piersiowym. Gdy śpiewasz góry twój głos staje się krystalicznie czysty, to jest opanowane. Robisz to bardzo dobrze! Masz w głosie to coś co spowodowało że się odwróciłam. Wrażliwość jest twoja siłą! – mówiła Vitaa.

Slimane tłumacząc dlaczego się nie odwrócił wyjaśnił, że widząc Vitee której wyraźnie spodobał się występ nie chciał stwarzać konkurencji przy wyborze trenera.

Na koniec Vitaa dodała, że bardzo chciałaby ją usłyszeć w repertuarze śpiewanym w języku francuskim.

Vitaa (Charlotte Gonin) to francuska piosenkarka R&B i pop, której debiutancki album „+ fleur de toi” znalazł się na szczycie francuskiej listy przebojów w 2007 roku. Od kilku lat jej piosenki trafiają na szczyty francuskich list przebojów. Współpracuje z różnymi raperami i artystami R&B francuskiej sceny muzycznej. Jej utwór „Versus” ze Slimane (również jurorem w programie The Voice Kids) osiągnął numer 159 na France Singles Chart po wydaniu w 2019 roku.

Przed Zuzanną kolejne emocje – teraz czeka ją udział w „bitwie”. Zgodnie z formatem programu zawodnicy, którzy pomyślnie przejdą „przesłuchania w ciemno”, przechodzą do rund bitewnych. Trenerzy stawiają trzech członków swoich drużyn przeciwko sobie, aby zaśpiewali wspólnie tę samą piosenkę przed publicznością zgromadzoną w studio. Trener decyduje, kto przechodzi dalej, a kto odpada z drużyny. Trzymamy kciuki za Zuzannę w kolejnym etapie The Voice Kids.

 

O starcie Zuzanny Łazarz w The Voice Kids Belgique pisaliśmy w: Pochodząca z Brzeska Zuzanna Łazarz wystąpi w belgijskiej edycji The Voice Kids <==

 

The Voice Kids Belgique

„The Voice Kids”  to formuła muzycznego talent show dedykowanej wyłącznie dzieciom w wieku od 8 do 14 lat. W belgijskiej edycji na ławce trenerów zasiądą: Vitaa (francuska wokalistka rhythm and blues), Slimane (francuski piosenkarz i autor tekstów pochodzenia algierskiego) oraz Matthew Irons (belgijski piosenkarz i gitarzysta). The Voice Kids Belgique to wydarzenie muzyczne wyprodukowane i zrealizowane przez RTBF – belgijskiego nadawcę telewizyjnego, nadającego programy w języku francuskim dla wspólnoty francuskiej zamieszkującej południową część kraju.

foto: archiwum rodzinne – Tomasz Łazarz

IB

Pokaż więcej
Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast