ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Akcja profilaktyczna w Punkcie Pobrań Diagnostyki w Brzesku

W Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ulicy Solskiego 14a w Brzesku trwa akcja profilaktyczna, w ramach której można wykonać badania oceny stanu zdrowia w cenie 49 zł. Akcja potrwa do 15 lipca 2024 roku.

Pakiet minimum dla każdego – tak nazywa się zestaw badań, który przy Solskiego 14a zrealizujemy o 50 % taniej*. Znajdziemy w nim: morfologię krwi, OB, CRP ilościowo, glukozę, cholesterol całkowity, TSH, czyli badania umożliwiające ocenę stanu zapalnego w organizmie, metabolizmu glukozy i tłuszczów, ocenę funkcji układu krwiotwórczego, tarczycy, wątroby i nerek.

Morfologia krwi informuje o ogólnej kondycji organizmu oraz m.in. o niedoborach pierwiastków lub witamin będących przyczyną anemii. Pozwala także na wykluczenie choroby nowotworowej układu krwiotwórczego lub zaburzeń odporności. OB i CRP ilościowe to parametry wykrywające w organizmie stan zapalny. Dieta wysokotłuszczowa i wysokowęglowodanowa odpowiada za zwiększenie stężenia cholesterolu we krwi i prowadzi do rozwoju miażdżycy, dlatego warto regularnie badać stężenie cholesterolu we krwi, aby w razie potrzeby podjąć leczenie i uniknąć nagłych incydentów sercowo-naczyniowych.

Glukoza to badanie, na podstawie którego, według kryteriów opracowanych przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne, możliwe jest rozpoznanie zaburzeń metabolizmu glukozy. Wysokie stężenie glukozy na czczo wynika zwykle z podstępnej, obarczonej szeregiem powikłań choroby metabolicznej – cukrzycy.

Do wykonania pakietu minimum dla każdego niezbędna jest próbka krwi, aby skorzystać z akcji profilaktycznej wystarczy pojawić się na czczo w Punkcie Pobrań przy Solskiego 14a, czas trwania akcji do 15 lipca br.

* 95 zł najniższa cena z ostatnich 30 dni

Materiał sponsorowany

blank

Podobne artykuły

Back to top button