ADV
SportWiadomości
Trending

Aktywne wakacje z AP CANPACK Okocimski Brzesko najlepszą propozycją dla najmłodszych! / zdjęcia / video

Wakacje to czas przeznaczony dla dzieci na odpoczynek od nauki oraz zregenerowania sił po trudach szkolnych zmagań. Wpisane w kalendarz imprez cyklicznych „Aktywne wakacje z AP CANPACK Okocimski Brzesko”, po raz kolejny cieszyły się zainteresowaniem wśród zawodników z najmłodszych drużyn oraz dzieci pracowników Firmy CANPACK.

Projekt, jak co roku, realizowany jest w partnerstwie z Fundacją CANPACK oraz Firmą CANPACK. Aktywne wakacje to cykl spotkań integracyjnych, sportowych i rozrywkowych. Dzieci miały zorganizowane m.in. wyjście do kina, spacery na plac zabaw, malowanie kredą, rozgrywki sportowe oparte na przyjaznej rywalizacji. Zadowoleni byli nie tylko uczestnicy, ale również rodzice, którzy pytali o taki sposób spędzania czasu podczas następnych wakacji.

– Głównym celem „Aktywnych wakacji z AP CANPACK Okocimski Brzesko” jest zawsze zapewnienie dzieciom ciekawego, aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Kadra trenerska zapewnia uczestnikom urozmaicony i bogaty program opracowany i realizowany tak, aby pobudzić i rozwijać aktywność fizyczną, doskonalić umiejętności i zainteresowania sportowe. Duże podziękowania należą się tutaj Rodzicom, którzy zdecydowali się powierzyć nam swoje dzieci, a bez ich pomocy byłoby to niemożliwe. Dziękujemy trenerom i opiekunom za poświęcony czas i zaangażowanie przy prowadzonych zajęciach – mówi Wiceprezes ds. organizacyjnych Elżbieta Rysak.

Dzieci podczas prowadzonych zajęć budzą w sobie sportowego ducha walki jak również swoją postawą pokazują korzyści płynące z uprawiania sportu. Dzięki temu, z roku na rok Aktywne wakacje cieszą się coraz większą popularnością i swoim zasięgiem obejmuje coraz więcej uczestników. Warto również podkreślić, że udział w „Aktywnych wakacjach AP CANPACK Okocimski Brzesko” zawsze jest bezpłatny.

Na zakończenie projektu jak co roku odbył się sportowy piknik. Gry, zabawy, dmuchana zjeżdżalnia, sportowe konkurencje, malowanie twarzy, zabawy i dużo frajdy, kiełbaski, smakołyki oraz upominki dla każdego uczestnika!

– Okres wakacyjny to świetny czas, aby zaszczepić u dzieci pasję i zamiłowanie do sportu. Wszelkie aktywności na świeżym powietrzu pozwolą im poznać i rozwinąć swoje talenty, a przy tym spotkać rówieśników o podobnych zainteresowaniach. Sport to wspaniała przygoda, przyjaźnie, ale co bardzo ważne wartości, które kształtują młodego człowieka. Jestem przekonany, że dzieci z przeprowadzonych zajęć podczas Aktywnych wakacji wynoszą dużo radości, lepszej kondycji, jak również umiejętności, które pomogą im w życiu poza boiskiem sportowym – mówi Marcin Jurkiewicz Dyrektor Akademii.

IB

Fot. Maciej Mazur

blank

Podobne artykuły

Back to top button