ADV
Wiadomości

Badania prenatalne w brzeskim szpitalu – ostatnie wolne miejsca

Ostatni dzwonek, by zapisać się na bezpłatne badania prenatalne w Szpitalu Powiatowym w Brzesku. Jeszcze około 50 kobiet może skorzystać z badań prenatalnych wykonywanych w Szpitalu Powiatowym w Brzesku w ramach projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzonych na terenie powiatu bocheńskiego i brzeskiego”.

Ważne jednak, by zarejestrować się do 23 września 2021 roku, by móc skorzystać z całego pakietu badań, czyli dwóch wizyt konsultacyjnych u lekarza ginekologa, badania biochemicznego krwi w kierunku ewentualnych wad rozwojowych płodu, badania USG w technologii 4D oraz komputerowej oceny ryzyka wystąpienia wad rozwojowych na podstawie danych uzyskanych z badań przesiewowych w I trymestrze ciąży.

W programie realizowanym w brzeskim szpitalu mogą wziąć udział kobiety do 14 tyg. ciąży, które nie skończyły 35 lat. Projekt kierowany jest do mieszkanek powiatu brzeskiego i bocheńskiego, które nie kwalifikują się do wykonania badań prenatalnych w ramach NFZ.

Na realizację projektu szpital otrzymał wsparcie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

REJESTRACJA: Osobiście: SP ZOZ w Brzesku – IV piętro, pokój nr 469 (Poradnia Ginekologiczno-Położnicza). Telefonicznie pod nr tel. 507 219 575, 507 219 651, 14 662 14 52, e-mail: badaniaprenatalne@spzoz-brzesko.pl

SPZOZ Brzesko

blank
Back to top button