ADV
Kultura
Trending

Bayer Full, Junior Robinson oraz InoRos gwiazdami dożynek Gminy Dębno

Po dwóch latach przerwy Gmina Dębno organizuje Gminne Dożynki, które odbędą się w niedzielę 14 sierpnia w Amfiteatrze Letnim w Łoniowej.

Na wydarzenie zapraszają: wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, Sołtys z Radą Sołecką Łoniowej oraz Dębińskie Centrum Kultury.

Dożynki rozpoczną się o godz. 15.00 Mszą Świętą na ołtarzu polowym, a po niej nastąpi część oficjalna, prezentacje delegacji wieńcowych oraz tradycyjny, wracający po dwóch latach przerwy, konkurs wieńców dożynkowych.

Tegoroczne Dożynki Gminy Dębno to również bardzo bogata część artystyczną.

O godz. 18.00 wystąpi Zespół InoRos, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów folk w Polsce, koncertujący z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak czy Liber.

Następnie, ok godz. 19.00 po raz pierwszy w naszym regionie, wystąpi międzynarodowej sławy wokalista i instruktor wokalny soul, r&b, gospel, pochodzący z Wielkiej Brytanii – JNR Robinson. Wystąpi razem ze znakomitymi muzykami z naszego regionu i chórem, złożonym z uczestników warsztatów wokalnych. W programie koncertu będzie można usłyszeć między innymi covery Zbigniewa Wodeckiego i Krzysztofa Krawczyka.

Na zakończenie wystąpi gwiazda muzyki tanecznej i dyskotekowej – Bayer Full.

Serdecznie zapraszamy

Gmina Debno / IB

PLAKAT

VIDEO

 

Podobne artykuły

Back to top button