ADV
Wiadomości
Trending

Brzesko. Sprawca licznych kradzieży sklepowych z zarzutami

Śledczy z Brzeska przedstawili zarzuty kradzieży 33-letniemu mieszkańcowi powiatu. Mężczyzna kradł akcesoria budowlane i elektronarzędzia z miejscowych sklepów. Wartość skradzionych rzeczy szacuje się na prawie 10 tys. złotych.

Jak ustalili śledczy zatrzymany 33-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego od 24 czerwca do 3 lipca br. na terenie Brzeska i okolic dopuścił się 6 kradzieży. Mężczyzna okradał okoliczne sklepy budowalne z akcesoriów i elektronarzędzi. Mężczyzna ma swoim koncie również kradzież dwóch rowerów na szkodę mieszkanki gminy Brzesko. Wartość skradzionych przedmiotów szacuje się na prawie 10 tysięcy złotych. Skradziony towar 33-latek sprzedawał w lombardzie. Policjanci już odzyskali część skradzionego mienia.

Wczoraj, 9 lipca br. mężczyzna usłyszał 6 zarzutów kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawca został objęty dozorem policyjnym, ma również zakaz opuszczania kraju.

policja.gov.pl

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button