Wiadomości

Chcą kupić respirator transportowy dla brzeskiego szpitala. Przyłączysz się?

Od kilku dni wolontariusze z grupy „Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku” prowadzą kolejną zbiórkę – tym razem jej celem jest zgromadzenie 50 tysięcy złotych na zakup respiratora transportowego. Do tej pory zebrali ponad 11 300 zł. Wpłat  dokonało już 110 osób, przy czym najwyższa wpłata wynosiła 1 000 złotych. Czy przyłączycie się do tej akcji?

– Kieruję prośbę do WAS wszystkich. Każda złotówka jest na wagę złota. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, celem naszej zbiórki jest zakup najważniejszych narzędzi do walki z koronawirusem – pisze Łukasz Kurek, jeden z koordynatorów grupy.

Szczegółowe informacje na zrzutka.pl / Zapraszamy do wpłacania

zrzutka.pl: #brzeskowalczy Pomagamy. Wsparcie dla Szpitala i Zespołu Ratownictwa Medycznego w Brzesku!  <==

Facebookowa grupa „Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku” liczy blisko 1000 osób. W grupie tej jest również ponad 40 pań, które cały czas szyją maseczki. Ich liczba idzie w tysiące! Grupa wyzwala wiele pozytywnej energii – mamy na niej przykłady pięknej, bezinteresownej działalności.

– Dzięki Waszej hojności mamy zabezpieczony materiał do szycia maseczek, drukują się już pierwsze przyłbice 3D, powstaje komora dekontaminacyjna, środki do tej pory zgromadzone zostaną zabezpieczone po rozliczeniu materiału, na wodę i posiłki dla personelu medycznego – piszą organizatorzy zbiórki.

Grupa jest dostępna pod adresem: Brzesko. Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku <==

IB / Szyjemy maseczki dla szpitala w Brzesku

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast