ADV
Wiadomości
Trending

Dębno / Zderzenie trzech samochodów osobowych na drodze krajowej 94 / 20 listopada 2021 r.

W sobotę 20 listopada 2021 r. około godz. 11.40 na drodze krajowej nr 94 w Dębnie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, iż doszło zderzenia trzech samochodów osobowych. Jedna osoba poszkodowana, znajdowała się w pojeździe i do jej ewakuacji potrzebne było użycie specjalistycznego sprzętu hydraulicznego – relacjonują szczegółowo strażacy z OSP Dębno.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik6 z bazy w Krakowie dla którego przygotowane zostało miejsce do lądowania blisko miejsca zdarzenia oraz naziemny Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po przebadaniu osoby w karetce, została przez lekarza podjęta decyzja o transporcie do szpitala zespołem naziemnym. Dwoje dzieci podróżujących w jednym z pojazdów po przebadaniu nie wymagały transportu do szpitala i pozostały na miejscu zdarzenia. Ruch na drodze krajowej na czas działań służb był chwilowo zamknięty, a później prowadzony wahadłowo.

Na miejscu strażacy z OSP Dębno współpracowali z dwoma zastępami JRG Brzesko, Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Zespołem Ratownictwa Medycznego i Policją.

foto: PSP Brzesko – nadesłane

IB

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button