ADV
Sport

Finał Okręgowego Pucharu Polski sezon 2019/2020 / LKS Poręba Spytkowska –KS Sokół Borzęcin

We wtorek 30 czerwca o godz. 18:00 w Porębie Spytkowskiej rozegrany został mecz finałowy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu w Brzeskim Podokręgu Piłki Nożnej.

Jak piszą na swoim profilu piłkarze z LKS Poręba Sypytkowska ogólnie mecz nie porwał, bardzo dużo było niedokładności, strat, walki i niekiedy zbyt wiele fauli. Więcej klarownych sytuacji stworzyła sobie ekipa LKS Poręba Spytkowska, jednak żadna z nich nie znalazła drogi do siatki Mariusza Mucka.

Obu ekipom gra zwyczajnie się nie kleiła, wiele było jednak fauli spowodowanych niedokładnymi podaniami między graczami obydwu drużyn. W efekcie obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. Ze strony LKS Poręba Spytkowska meczu nie ukończył Bartek Wnęk.

W serii rzutów karnych zawodnicy z Poręby Spytkowskiej pomylili się dwukrotnie, karne przestrzelili Tomek Grzyb i Mateusz Bieniek, gracze Borzęcina pomylili się tylko raz, kiedy jedną z jedenastek obronił Tomasz Jagiełka.

Tym samym Sokół Borzęcin okazał się najlepszym zespołem w rozgrywkach Pucharu Polski w Brzeskim Podokręgu Piłki Nożnej. W półfinałach szczebla okręgowego znalazł się z takimi drużynami jak GKS Drwinia, Termialica II Nieciecza oraz Unia Tarnów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania. Ich autorem jest Bogusław Hajduk.

Rzuty karne:
SERIA 1:
1:0 Mateusz BOROWIEC – gol ⚽️
1:1 Sokół Borzęcin – gol ⚽️

SERIA 2:
2:1 Paweł BOROWIEC – gol ⚽️
2:2 Sokół Borzęcin – gol ⚽️

SERIA 3:
2:2 Tomasz GRZYB – pudło ❌
2:2 Sokół Borzęcin – obroniony ❌

SERIA 4:
2:2 Mateusz BIENIEK – pudło ❌
2:3 Sokół Borzęcin – gol ⚽️

SERIA 5:
3:3 Łukasz HAJDUGA – gol ⚽️
3:4 Sokół Borzęcin – gol ⚽️

 

foto Bogusław Hajduk

IB / LKS Poręba Spytkowska

Galeria zdjęć

blank
Back to top button