Kultura

Konkurs plastyczny „Zamkowy obraz”

Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi oraz Muzeum Okręgowe w Tarnowie, Oddział Muzeum Zamek w Dębnie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Zamkowy obraz”, organizowanym online.

Tematem przewodnim konkursu jest najważniejszy zabytek regionu – Zamek w Dębnie. Na prace organizatorzy czekają do 18 czerwca 2020. Konkurs nawiązuje do organizowanego corocznie integracyjnego pleneru malarskiego wokół Zamku w Dębnie.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej na temat Zamku w Dębnie (architektura, eksponaty, wnętrze) i jego otoczenia. W konkursie mogą brać udział prace wykonane dowolną techniką plastyczną (np. malarstwo, rysunek, grafika). Każdy uczestnik bądź grupa może zgłosić tylko jedną pracę o dowolnym formacie.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dębno do stworzenia wirtualnej galerii naszego lokalnego dziedzictwa – zachęcają organizatorzy.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Termin wysyłania prac drogą elektroniczną mija 18 czerwca o godz. 14:00. Zdjęcie wykonanej pracy należy dostarczyć na adres poczty elektronicznej zamek@kulturadebno.pl . Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu -Zamek_2020

Karta zgłoszenia -zamek_2020

Gmina Dębno

 

PLAKAT

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast