ADV
SportWiadomości

Limanovia kolejnym rywalem

Piłkarskie zmagania w wykonaniu Okocimskiego Brzesko nie zwalniają tempa. Podopieczni trenera Jarosława Ulasa już w środę 24 sierpnia rozegrają spotkanie w ramach 5. kolejki IV ligi Małopolskiej. Rywalem „Piwoszy” będzie Limanovia Limanowa, a spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 17:30 w Limanowej.

Zespół z Limanowej obecnie plasuje się na 17 pozycji w ligowej tabeli mając w swym dorobku trzy punkty. Podopieczni trenera Pawła Zegarka w ostatniej kolejce ulegli w meczu wyjazdowym z Glinikiem Gorlice przegrywając 1:2. Autorami bramek w tym spotkaniu zostali: Krzysztof Dąbrowski oraz Sebastian Matuszczyk. Honorowego gola dla przyjezdnych zanotował z kolei Kamil Kurczab.

W obecnym sezonie zespół Limanovii nie najlepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych. Do tej pory w rozegranych trzech spotkaniach drużyna poniosła trzy porażki. Jedyne punkty zanotowali na własnym terenie odnosząc zwycięstwo 3:0 nad Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowską.

W ostatnim meczu obu zespołów lepsi okazali się być „Piwosze”, którzy w meczu wyjazdowym pokonali Limanovię wynikiem 2:0. Strzelcami bramek zostali wówczas Dawid Lizak oraz Dariusz Sosnowski.

Informacje w skrócie:
Miejsce w tabeli: 17
Najlepszy strzelec: Grzegorz Mus, Arsen Bednarenka, Paweł Pławecki, Kamil Kurczab (wszyscy po 1 trafieniu)
Najwięcej żółtych kartek: Grzegorz Mus (2)
Najwyższa wygrana: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:0
Najwyższa porażka: 2:1 Glinik Gorlice

okocimski.com

Podobne artykuły

Back to top button