ADV
Wiadomości
Trending

Marcelek Kubala już w Chicago. Czekają go badania

Marcelek Kubala dotarł już do Chicago. Była to jego pierwsza podróż samolotem w życiu. Zniósł ją dosyć dobrze. Podczas podróży spotkał życzliwych ludzi, którzy pomogli mu w trakcie jej trwania. W Children’s Hospital of Chicago chłopiec przejdzie pierwsze testy i badania zanim będzie możliwe wykonanie rodzinnej transplantacji wątroby. Dawcą będzie jego tata. Warunkiem jest jednak zebranie pełnej kwoty – a więc blisko 8 mln złotych. Na chwilę obecną zebrano około 4,5 mln.

Od kilku tygodni trwa wyścig z czasem. Organizowane są akcje charytatywne, kiermasze. Ludzie dobrej woli i wielkiego serca walczą o zdrowie i życie chłopca.

– Pomimo, że jeszcze nie cała kwota została zebrana, podjęliśmy bardzo trudną decyzje o wylocie, w trosce o życie naszego dziecka. Czujemy, że jest to jedyna droga do osiągnięcia wymarzonego CELU jakim jest uratowanie jego życia. Postępująca marskość wątroby prowadzi do jej niewydolności co za tym idzie do wyniszczania całego organizmu. Każdego dnia obserwujemy jak choroba zmienia naszego synka. Bez pieniędzy operacja się nie odbędzie, dlatego przed nami jeszcze ciężka walka o zebranie pozostałej kwoty i o życie Marcelka. Głęboko wierzymy jednak, że z Waszą pomocą się to uda. Codziennie dostajemy od Was ogromną ilość wsparcia, słowa otuchy i niezwykłą życzliwość. Bardzo Wam za to dziękujemy! Prosimy Bądźcie z nami! – piszą rodzice Marcelka Kubali.

Jak pomóc?

Jeżeli możesz – wspomóż ten szczytny cel. Apelujemy o wsparcie finansowe i wpłaty na konto konto fundacji Siepomaga, za pośrednictwem której prowadzona jest ogólnopolska zbiórka dla Marcelka. Zbiórka dopiero wystartowała, a czas niestety ucieka. Wierzymy jednak że zbiórka zakończy się pełnym sukcesem!

Od ponad roku działa facebookowa grupa „Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi”, która powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację Marcelka.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.


IB

Witajcie Kochani!
Jesteśmy już w Chicago 🇺🇸. Za nami pierwsza podróż Marcelka samolotem✈️. Chociaż stresowaliśmy się…

Opublikowany przez Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik Sobota, 27 lutego 2021

Podobne artykuły

Back to top button