ADV
SportWiadomości

PAGEN świętuje wicemistrzostwo Włoch z LUBE Volley / zdjęcia

Wielkich sportowych emocji dostarczył w tym sezonie sponsorowany przez polskiego producenta okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych włoski klub LUBE Volley. Dopiero 5 finałowe scudetto rozstrzygnęło rywalizację pomiędzy Cucine Lube Civitanova a Itas Trentino w Serie A. Wicemistrzostwo Włoch zapewnia drużynie sponsorowanej przez PAGEN udział w Lidze Mistrzów CEV 2024.

Sezon Cucine Lube Civitanova w SuperLega Credem Banca był bardzo wymagający. Drużyna pod wodzą Gianlorenzo Blenginiego, myśląc o przyszłości zdecydowała się na odmłodzenie składu zespołu. Biorąc pod uwagę rewolucję w składzie, Klub ocenia wicemistrzostwo i wysoką pozycję w Lidze Mistrzów jako duży sukces i już planuje przygotowania do kolejnego sezonu. Co istotne – jeden z najlepszych na świecie rozgrywających Luciano De Cecco – kapitan drużyny, przedłużył kontrakt i jest gotowy poprowadzić zespół do osiągnięcia nowych celów.

LUBE Volley imponuje podejściem do tworzenia zespołu, profesjonalizmem w budowaniu relacji biznesowych i wyjątkową atmosferą na trybunach, którą tworzą Kibice. Jestem przekonany, że sportowych emocji nie zabraknie także w kolejnym sezonie – powiedział Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN.

Klub LUBE Volley w swojej historii 7-krotnie sięgał po Mistrzostwo Włoch, 7-krotnie po Puchar Włoch, 4-krotnie po Superpuchar Włoch, 3-krotnie Puchar CEV, Puchar Challenge, 2-krotnie triumfował w Lidze Mistrzów, zdobywając także Klubowe Mistrzostwo Świata. Z uwagi na listę osiągnięć LUBE Volley zasługuje na miano najbardziej utytułowanego siatkarskiego klubu we Włoszech, a przez kibiców siatkówki uznawany jest za „siatkarski Real Madryt”.

Kontrakt sponsoringowy podpisany przez PAGEN we wrześniu ubiegłego roku obowiązuje do 2025 roku z prawem pierwszeństwa w jego przedłużeniu na kolejne lata. Marka PAGEN promowana jest podczas rozgrywek Superliga Serie A, Pucharu Włoch i siatkarskiej Ligi Mistrzów. Co ciekawe w lipcu firma sponsoruje organizowany w Brzesku turniej siatkówki plażowej PAGEN Volley Cup, którego zwycięzcy wybiorą się na mecz LUBE do słonecznej Civitanovy. Więcej informacji o turnieju na specjalnej stronie internetowej www.volleycup.pagen.pl

LUBE Volley do swojej klubowej rodziny przyjmuje tylko rzetelnych i solidnych partnerów biznesowych. Cieszę się, że w gronie naszych sponsorów jest firma PAGEN, która osiąga sukcesy na wielu rynkach europejskich. Kontrakt z PAGEN ma dla nas znaczenie strategiczne, także z uwagi na siłę polskiej ligi. To pierwsza taka umowa z producentem z Polski, którego mocna pozycja na rynku włoskim, zaangażowanie zespołu i stabilna sytuacja finansowa są gwarancją wspólnego sukcesu – powiedziała Simona Sileoni, Prezydent Klubu LUBE Volley.

pagen

Podobne artykuły

Back to top button