ADV
Kultura

Podsumowanie ferii w Dębińskim Centrum Kultury / zdjęcia

Od 24 do 28 stycznia 2022 r., trwały półkolonie feryjne w Dębińskim Centrum Kultury pod hasłem “Twórcza zima 2022 z DCK”. Kolejny raz wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży był współfinansowany ze środków Gminy Dębno.

Dzieci i młodzież z terenu Gminy Dębno, pod okiem kadry wychowawców spędziły czas na różnorodnych zajęciach. Były to  m.in. warsztaty muzyczne, plastyczne, ceramiczne, taneczne, a także spora dawka dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Podczas zajęć dzieci uczestniczyły w spektaklu, warsztatach teatralnych i wyjeździe do Centrum Sztuki Mościce na seans “Skarb Mikołajka”, a także zwiedziły wystawę „8 bitów sztuki” oraz wzięły udział w warsztatach artystycznych w Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie.

Ostatniego dnia półkolonii, Wiesław Kozłowski wójt Gminy Dębno podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację tegorocznych półkolonii. Uczestnicy zaprezentowali też krótki program artystyczny oraz efekty swojej pracy, w tym przedstawiany już w przestrzeni internetowej – teledysk feryjny.

– Dziękujemy tegorocznej kadrze wychowawców: Marii Marecik (kierownik półkolonii) oraz Renacie Kawie, Paulinie Tracz, Patrycji Zelek i Sylwii Pasek. Dziękujemy pracownikom DCK – Pani Renacie, Małgosi, Lucynie, Lucynie i Elżbiecie. Dziękujemy za wsparcie finansowe Wójtowi Gminy Dębno Wiesławowi Kozłowskiemu.

Rodzicom i opiekunom za dobrą współpracę, a naszym uczestnikom za to, że tydzień minął w naprawdę twórczej atmosferze – podkreśla  Łukasz Przybyło dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.

Już dziś zapraszamy na „Twórcze Lato 2022 z DCK”. Atrakcji nie zabraknie!

Galeria zdjęć Dębińskie Centrum Kultury <==


DCK / IB

Podobne artykuły

Back to top button