ADV
Wiadomości
Trending

Pożar w Jodłówce. Ruszyła zbiórka na odbudowę domu. Pomożecie?

Pożar domu to straszna tragedia – niszczycielskie płomienie niszczą dorobek wielu lat. 12 stycznia 2022r. około godziny 12:10 w miejscowości Jodłówka (Gmina Rzezawa) doszło do pożaru budynku mieszkalnym jednorodzinnym. Mimo podjętej akcji gaśniczej straty są bardzo duże. W piątek ruszyła zbiórka internetowa, która pozwoli na gruntowny remont zniszczonych przez ogień pomieszczeń.

Zwracamy się do Naszych czytelników z apelem o pomoc dla pogorzelców.

W czasie pożaru w budynek przebywały trzy osoby, które bezpiecznie opuściły dom przed przybyciem pierwszych zastępów. Pomimo zaangażowania znacznych sił ratowniczo-gaśniczych w wyniku pożaru spaleniu uległy: pomieszczenie kuchni wraz z wyposażeniem, drzwi do pomieszczeń, tynki, podłogi, okna oraz elewacja budynku.

– Wybiegliśmy przerażeni. Dom płonął na naszych oczach. Pożar wybuchł niespodziewanie, rozprzestrzeniając się w błyskawicznym tempie na górnej kondygnacji naszego domu.

Wszystkie rzeczy, które znajdowały się w pomieszczeniach objętych pożarem uległy całkowitemu zniszczeniu. Znaczna część naszego domu wymaga gruntownej odbudowy, która przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. W związku z tym zostaliśmy zmuszeni przez los do uruchomienia niniejszej zbiórki.

Wierzymy, że z pomocą ludzi dobrej woli, uda się odbudować nasz rodzinny dom. Pragniemy szybkiego powrotu. Jedynie, dzięki Waszej pomocy może stać się to możliwe. Każda wpłata przybliży nas do upragnionego celu, którym jest odbudowa domu.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą okazaną pomoc – prosi Paulina Kuta, której rodzina została poszkodowana w pożarze.

Jeżeli możesz – wspomóż pogorzelców z Jodłówki.

Zrzutka:

Cel zorganizowanej zrzutki to 50 000 zł, jak do tej pory 233 osoby wpłaciły 12 624,71 zł. Do zakończenia zbiórki brakuje jeszcze 37 375,29 zł.

Liczy się każda nawet najdrobniejsza wpłata i okazane serce dla pogorzelców.

O całym zdarzeniu pisaliśmy w materiale: Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Jodłówka <==

PSP Bochnia / szczytny-cel.pl

Podobne artykuły

Back to top button