TOPTOP
SportWiadomości
Trending

Przekaż 1% podatku dla Okocimskiego Klubu Sportowego

Już wkrótce ruszą rozliczenia w ramach 1 procenta podatku. O wsparcie swojej działalności prosi m.in. Okocimski Klub Sportowy. Działający od 88 lat klub jest największym klubem sportowym w regionie. W jego szeregach szkoli się setki młodych zawodników. By zapewnić im godne warunki do treningu i rozwoju działacze OKS proszą o przekazanie 1% podatku. Na pewno będą to dobrze zainwestowane środki!

Sportowcy to grupa ludzi nastawionych na osiąganie wyników. Wynik i sport są zawsze ze sobą powiązane. Oczywiście sportowiec zawsze musi starać się być najlepszym i osiągnąć tym samym najlepszy wynik. O to chodzi w sporcie, aby się spróbować zmierzyć z innymi i ostatecznie wyłonić tego najlepszego. Przede wszystkim liczy się zabawa, i sama przyjemność z aktywności fizycznej.

Możemy pomóc naszym dzieciom i młodzieży rozwijać swoje sportowe umiejętności i aktywnie spędzać swój wolny czas na treningach w Akademii Piłkarskiej CanPack Okocimski Brzesko. Jak to zrobić? Przekazując 1 % podatku. Pieniądze pochodzące z 1% podatku dochodowego mogą zostać przeznaczone praktycznie na każdy cel, który będzie zgodny z zapisanymi w statucie Okocimskiego Klubu Sportowego, a między innymi na: dofinansowanie do wyjazdów na zawody, zakup sprzętu, zakup strojów i elementów wyposażenia zawodników etc.

Aby stworzyć jak najlepsze warunki treningowe dla naszych drużyn, umożliwiając tym samym ciągły rozwój dysponując profesjonalnym sprzętem piłkarskim prosimy wszystkich sympatyków Klubu o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej organizacji. Liczymy na pomoc ze strony naszych zawodników, ich rodzin, kibiców oraz mieszkańców naszej miejscowości. Zgromadzone środki pozwolą nam zapewnić odpowiednie warunki do dalszego rozwoju drużyny.

Działajmy jak drużyna!
Gramy o jeden procent. Nowego znaczenia nabiera słynne powiedzenie „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Ten 1% jest na wyciągnięcie ręki dla nas wszystkich.

Aby przekazać 1% podatku należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym, a mianowicie:
Podczas wypełniania formularza PIT wpisz
KRS: 0000270261
oraz CEL SZCZEGÓŁOWY: Okocimski Brzesko 324

W imieniu naszych zawodników oraz swoim dziękujemy za okazaną pomoc.
Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd Okocimskiego Klubu Sportowego

okocimski.com

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast