ADV
Wiadomości
Trending

Przekaż 1,5 % podatku dla Marcina Sumary. Twoje wsparcie pomoże w jego rehabilitacji

Od wielu już lat każda z osób odprowadzających podatek może przekazać jego 1% (a od 2023 roku 1,5%) wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego (OPP). Nie jest to trudne, wystarczy bowiem wpisać w odpowiednią rubrykę swojego PIT-a numer KRS wybranego beneficjenta.

Bliscy Marcina Sumary – mieszkańca Brzeska, który przeszedł udar mózgu proszą o przekazanie 1,5% podatku na jego rzecz.

Jedyną szansą na walkę o sprawność Marcina jest intensywna, specjalistyczna rehabilitacja. Tylko dzięki niej, Marcin ma szansę odzyskać władzę nad własnym ciałem. I to się dzieje – m.in. dzięki środkom przekazanym przez setki ludzi dobrej woli.

Ciężka walka Marcina o zdrowie daje efekty!

Jak pomóc?

Jedną z form pomocy Marcinowi jest wpłata 1,5 % procenta na Fundację Siepomaga numer KRS 0000396361 (Cel szczegółowy 1,5% – 0163428 Marcin).

Cały czas aktywna jest internetowa zrzutka, gdzie można wesprzeć walkę Marcina o zdrowie. Cenne są nawet niewielkie wpłaty.

Działa także facebookowa grupa Pomoc dla Marcina <== – która powstała w celu gromadzenia akcji i licytacji, z których datki są przeznaczane na rehabilitację.

Dlatego prosimy Was o pomoc i rozpropagowanie zbiórki wśród znajomych. Marcin i jego bliscy są niezwykle wdzięczni za wszelkie formy wsparcia i pomocy.

Dołączcie się do zbiórki w serwisie siepomaga.pl <==

=====

Więcej informacji o walce o zdrowie i powrót do zdrowia można znaleźć w materiale: 

Pomoc dla Marcina Sumary z Brzeska. Trwa zbiórka na jego leczenie i rehabilitację <==

IB

ULOTKA 1,5%

Podobne artykuły

Back to top button