TOPTOP
Powiat TarnowskiWiadomości
Trending

Kampania wyborcza. Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Tarnowie / 22 czerwca 2020 r.

W poniedziałek 22 czerwca o godz. 19.00 na placu Kazimierza w Tarnowie odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzej Duda z mieszkańcami miasta i regionu. Wyborczy wiec odbył się w ramach trasy, jaką prezydent Rzeczpospolitej odbywa podczas kampanii wyborczej. Licznie zgromadzeni zwolennicy powitali Andrzeja Dudę chlebem i solą.

Urzędujący Prezydent RP zaapelował do zgromadzonych o udział w niedzielnych wyborach i oddanie głosów na jego osobę. Podczas spotkania w Tarnowie Andrzej Duda odniósł się m.in. do spraw związanych z rolnictwem, inwestycjami samorządowymi czy też tworzenia nowych miejsc pracy i ochrony polskiej rodziny. Podkreślał, że będzie bronił polskiej rodziny w modelu opisanym w polskiej konstytucji, która mówi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, a państwo ma w szczególnej opiece i ochronie małżeństwo, rodzicielstwo i macierzyństwo.

28 czerwca odbędzie się I tura wyborów nowego prezydenta Polski. Druga tura wyborów została zaplanowana na niedzielę 12 lipca. Głos będzie można oddać tradycyjnie w lokalu wyborczym lub korespondencyjnie.

Tarnowianom w ostatnim czasie nie brakowało emocji przedwyborczych – pisaliśmy o tym w artykułach:

W sobotę 6 czerwca kandydat PSL na Prezydenta RP Władysław Kosiniak-Kamysz zorganizował konwencję wyborczą w tarnowskim Amfiteatrze.

Tarnów. Konwencja Wyborcza Władysława Kosiniaka-Kamysza / 6 czerwca 2020 r. <==

Z kolei w niedzielę 7 czerwca 2020 r. na Placu Kazimierza Wielkiego w Tarnowie odbyło się spotkanie wyborcze kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego z mieszkańcami Tarnowa.

Tarnów. Wizyta kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego / 7 czerwca 2020 r <==

W czwartek 11 czerwca 2020 r. o godz. 16.30 na Placu Sobieskiego w Tarnowie odbyło się spotkanie wyborcze kandydata na Prezydenta RP Krzysztofa Bosaka z mieszkańcami Tarnowa.

Kampania wyborcza. Krzysztof Bosak w Tarnowie / 11 czerwca 2020 r. / zdjęcia <==


foto Maciej Mazur
IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Jeden komentarz

  1. Te grupy z tymi flagami tęczowymi to mocno pracują na to by ich ludzie nie lubili. Rozumiem, ze można się z kimś nie zgadzać ale wydzierać się w sposób ordynarny to przecież patologia.

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast