ADV
Wiadomości
Trending

Rowy pełne śmieci na ul. Gajowej w Brzesku / zdjęcia

Ulica Gajowa to mocno uczęszczana droga dojazdowa do węzła autostradowego w Brzesku. Niestety ruch przekłada się również na gigantyczne ilości śmieci  w rowach. Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy kilka zdjęć śmieci, które zaścielają rowy i pobocze przy wspomnianej drodze. Zdjęcia nie oddają tego jak źle to wygląda.

– Obraz nędzy i rozpaczy w wykonaniu kierowców-brudasów – tak skomentowała ten widok czytelniczka, która przesłała zdjęcia na naszą skrzynkę redakcyjną.

Od lat tajemniczy „ktoś” rozrzuca w całej Polsce śmieci. Pełne są ich przydrożne rowy, ustronne zagajniki i głębokie lasy. To tu, to tam widać porzucone opony, butelki po napojach wszelakich, opakowania z pewnej popularnej sieci fast food, a często i odpady budowlane oraz części elektroniczne. Zimową porą śnieg litościwie skrywa te ślady ludzkiej obecności, a wiosną, latem i jesienią trawy oraz liście skrzętnie maskują prawie wszystkie śmieci. Niestety większość z tych odpadów nie rozłoży się i trzeba je zwyczajnie pozbierać…

foto: nadesłane

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button