SportWiadomości
Trending

Przerwany mecz w Mokrzyskach

W sobotę na boisku w Mokrzyskach rozegrano spotkanie I rundy okręgowego Pucharu Polski. Niestety ze względu na burzę oraz obfite opady deszczu, które miały miejsce w przerwie spotkania uniemożliwiły dokończenia meczu. Spotkanie zostało przerwane przy rezultacie 1:0 dla Strażaka, a autorem jedynego gola został Jakub Cisoń.

Spotkanie dokończone zostanie w najbliższą środę o godzinie 18:30  na stadionie w Mokrzyskach.

I runda okręgowego Pucharu Polski
Okocimski II Brzesko – Strażak Mokrzyska 0:1
Bramka: Jakub Cisoń 5′

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Piotr Pitaś, Patryk  Jawień, Radosław Curyło, Maciej Węgrzyn, Michał Siudut, Jakub Żurawski, Oliwier Okas, Kamil Marecik, Marcel Kubala, Patryk Gawor.

Strażak: Kacper Winiarski – Janusz Grochola, Kamil Halik, Adrian Gurgul, Szymon Niedziwiecki, Karol Płacheta, Marcin Duch, Bartłomiej Ciuruś, Jakub Cisoń, Rafał Moneta, Oskar Piwowarczyk.

Już w trzeciej minucie Strażak Mokrzyska stworzył sobie bardzo groźną sytuację podbramkową. Piłkę w pole karne dośrodkował Rafał Moneta, jednak strzał Janusza Grocholi minął światło bramki. Dwie minuty później podopieczni trenera Janusza Piątka cieszyli się z pierwszego gola, gdyż na strzał z prawej flanki zdecydował się Jakub Cisoń, dając tym samym prowadzenie w meczu.

Swoją okazję mieli również podopieczni trenera Kamila Króla. Po stałym fragmencie gry wykonany przez Oliwiera Okasa piłkę nad poprzeczką posłał Radosław Curyło. Chwile później powinno być 2:0, jednak podanie Jakuba Cisonia nie zdołał zamknąć żaden zawodnik Strażaka.

W 34 minucie bramkarz Okocimskiego zdecydował się na długie wybicie piłki, która trafiła do niepilnowanego Marcela Kubali. Zawodnik jednak nie zdołał opanować piłki i w sytuacji sam na sam z Kacprem Winiarskim zmarnował idealną okazję do wyrównania rezultatu. W samej końcówce pierwszej połowy na strzał zza pola karnego zdecydował się Oliwier Okas, jednak i on nie znalazł drogi do siatki.

Po ostatnim gwizdku sędziego w pierwszej połowie zawodnicy zeszli do szatni, jednak po regulaminowych 15 minutach nie pojawili się na boisku ze względu na gwałtowną burzę, jaka przeszła przez Mokrzyska. Spotkanie zostało przerwane i dokończone zostanie w najbliższą środę o godzinie 18:30.