ADV
Wiadomości
Trending

Przewrócili Toy-Toya na prywatnej posesji w Brzesku. Teraz mają „zaproszenie” do sprzątania

1 września 2022 większość młodych ludzi brała udział w uroczystych akademiach rozpoczynających nowy rok szkolny. Większość to jednak nie wszyscy. Około godz. 10.30 czterech nastolatków weszło na teren budowy w centrum Brzeska, gdzie znajdowała się m.in. mobilna toaleta. Jeden z nich dla zabawy postanowił ją przewrócić. Jak nie trudno się domyśleć – zawartość zbiornika rozlała się po kabinie i okolicy. O ile sprawcy chuligańskiego wybryku liczyli na bezkarność i dobrą zabawę, to w tym przypadku mocno się przeliczyli.

Ich zachowanie nagrały dwie kamery monitoringu, a właściciel zamieścił wiadomość na Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje wraz „zaproszeniem” do sprzątania. Czasu nie mają dużo. Muszą uprzątnąć teren do godz. 8.00 w sobotę. Dodatkowo stali się pośmiewiskiem grupy. Post ma ponad 150 lajków, dziesiątki komentarzy i całkiem sporo udostępnień. Jest więc szansa, że zdjęcie zobaczą ich znajomi i rodzina.

– Delikwentów, którzy dziś 1.09 ok. godziny 10:30, weszli na teren prywatny w centrum Brzeska, po czym przewrócili toj-toja, informuję, że mają czas do soboty do godziny 8:00 rano, na naprawę i posprzątanie po sobie!

Dysponujemy dobrej jakości nagraniem z dwóch kamer, gdzie dokładnie was widać. W sobotę sprawa trafia na policję! – napisał na Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje właściciel posesji.

Wyraz „gówniarz” nabiera w tym przypadku nowego znaczenia…

Być może idąc śladem właściciel prywatnej posesji – administrator cmentarza parafialnego w Brzesku również skorzysta ze zdobyczy nowoczesnej techniki i zamontuje kamery na cmentarzu, by ukrócić bezczeszczenie grobów przez żuli załatwiających swoje potrzeby fizjologiczne. Jak widać na zdjęciu współczesna technika monitoringu jest całkiem niezła i pozwala na identyfikację sprawców…

foto: Spotted: Brzesko – Bochnia Ogłoszenia Informacje
IB

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button