Sport

Tarnów. II Memoriał Krystiana Popieli

Sportowa rywalizacja, licytacje charytatywne, występy artystyczne i wiele innych atrakcji – za nami II Memoriał Krystiana Popieli zorganizowany przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego Unii Tarnów, Fundację Dzielmy się Uśmiechem, Klub Sportowy ZKS Unia Tarnów oraz Main Events. Na Arenie Jaskółka zmierzyli się młodzi piłkarze z rocznika 2008, którzy na co dzień trenują w akademiach czołowych klubów piłkarskich w Polsce. Rywalizacja odbyła się w dwóch grupach. W grupie A zmierzyli się zawodnicy SMS Rzeszów, Legii Warszawy, Lecha Poznań i Zagłębia Lubin. Zaś w grupie B walczyły Escola Varsovia, Unia Tarnów, Wisła Kraków i Śląsk Wrocław.

Sportową rywalizację uświetnił występ cheerleaderek ze STUDIA TAŃCA HONORATA. Wydarzenie uświetnił także koncert Kolorofonii. Kuliminacyjnym momentem Memoriału był mecz piłki nożnej seniorów, w którym zmierzyła się rodzina i przyjaciele tragicznie zmarłego Krystiana – Krystek Team, z gwiazdami polskiego sportu, m.in. Marcinem Żewłakowem, Michałem Żewłakowem i Dominikiem Furmańskim. Spotkanie sędziował Michał Listkiewicz.

W rywalizacji młodych piłkarzy triumfowała drużyna Śląska Wrocław, drugie miejsce zajęła Legia Warszawa, zaś na najniższym stopniu podium uplasował się Lech Poznań.

Fot. Maciej Mazur

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast