ADV
Wiadomości
Trending

To już jutro – Jadowniki / Kiermasz Mikołajkowy dla Ani / 2 grudnia 2023 r.

W sobotę 2 grudnia 2023 r. od godz. 9.00 w Jadownikach na parkingu obok sklepu Delikatesy odbędzie się kiermasz Mikołajkowy dla Ani Nowak.

30-letnia dziewczyna potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia, stąd niezawodna ekipa z Jadownik organizuje akcję charytatywną, by wesprzeć jej leczenie. Będą czekały pyszne ciasta, rozmaite słodkości, różne przysmaki oraz rękodzieło. Pogoda nie rozpieszcza nas – dlatego prosimy o szybkie zakupy, aby wolontariusze nie musieli marznąć!

Historia choroby

25 września 2023 r. Ania Nowak nie obudziła się do pracy… Młoda, 30-letnia kobieta ma zdiagnozowanego guza mózgu. Po wstępnej diagnostyce została przetransportowana śmigłowcem ratunkowym do szpitala, gdzie trafiła bezpośrednio na blok operacyjny. Po operacji i tygodniowej śpiączce Ania obudziła się sama. By mogła wrócić do pełni sił, konieczna jest rehabilitacja. Niestety okazało się, że ma niedowład prawej strony ciała.

Sytuacja skłoniła jej męża do założenia zbiórki na rehabilitację żony. Jest to dopiero początek drogi, jaką Ania musi przejść, aby wrócić do zdrowia. Docelowo Ania oprócz pomocy rehabilitanta będzie potrzebowała także pomocy psychologa oraz fizjoterapeuty. Być może będzie konieczne skierowanie Ani do ośrodka rehabilitacyjnego.

Środki potrzebne na rehabilitację Ani są niemałe – to 100 tysięcy złotych. Ale do tej pory udało się już uzbierać 68 tysięcy złotych. Pomóżmy ukończyć zbiórkę!

– Cud już się wydarzył ponieważ mogę rozmawiać, przytulać się, dotykać oraz patrzeć na Żonę. Ania ma dopiero 30 lat i muszę zrobić wszystko żeby pomóc Jej stanąć na nogi.

Mamy synka Jakuba, który ma dopiero 8 lat. Przeżył załamanie z tego powodu bo to właśnie on budził swoją mamusię.

Anię znam 15 lat, jest osobą wrażliwą, czułą, wyrozumiałą. Nie jest obojętna na ludzką krzywdę, zawsze starała się wszystkim pomóc, a teraz sama potrzebuje  pomocy.

Proszę, pomóżcie Nam! – prosi Adrian Nowak, mąż Ani.

Jak pomóc?

W piątek 1 grudnia 2023 r. od godziny 15.30 w Domy Ludowym w Jadownikach (wejście od strony kuchni) odbędzie się zbiórka ciast, ciasteczek oraz różności w tym gadżetów świątecznych i mikołajkowych na kiermasz. Jeżeli możecie wesprzeć organizatorów – prosimy Was o to z całego serca.

Chcesz wspomóc rehabilitację Ani? Prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu pomaga.pl

IB

PLAKAT

blank

blank

Podobne artykuły

Back to top button