ADV
1
Kultura
Trending

Koncert ku pamięci Irka „Ruska” Zamęty / 8 grudnia 2023 r.

5 grudnia 2023 r. mija 3 rocznica śmierci Irka „Ruska” Zamęty.  Był postacią nieszablonową – dusza człowiek, kochał muzykę i zwierzęta. Jego śmierć zaskoczyła wszystkich. W rocznicę śmierci Irka jego bliscy i przyjaciele organizują koncert, który ma upamiętnić tę nieszablonową postać.

Wydarzenie na Facebooku <==

Irek zmarł o wiele za wcześnie. Miał zaledwie 35 lat, ale dał się poznać jak sprawny organizator i animator życia kulturalnego w Brzesku. Wydarzenia z branży muzycznej i standup jakie organizował na długo pozostaną w pamięci mieszkańców miasta.

– Wieczór będzie mieszany, na początku będzie akustycznie i stonowanie, w drugiej części koncertu będzie bardziej rockowo! Pojawią się goście gdzie dźwiękami gitar, i charyzmatyczny wokal przypomni klimat jaki był w piwiarni brzeskiej stworzony przez Irka Ruska – mówi Adrian Advin Zamęta.

Koncert pamięci Irka „Ruska” Zamęty odbędzie się w piatek 8 grudnia 2023 r. o godz. 19.00 w Restauracji Klimaty (ulica Królowej Jadwigi 26).
Przed publicznością wystąpią: Maksymilian Kwapień wraz z Erykiem Habą.
Panów przedstawiać chyba bardzo nie trzeba, Maksymylian posiada niesamowity rockowy głos, udzielający się w „Zeppelinians – Tribute Band”, był także finalistą „The Voice of Poland”. Razem z Erykiem tworzą zgrany duet gwarantujący iż czas z nimi nie będzie stracony.
Cena biletu: wolne datki do puszki która będzie na barze.

O śmierci Irka Zamęty pisaliśmy w materiale:

Żył z całych sił – Rusek – Irek Zamęta i jego ‘Highway to hell’! <==

IB

Podobne artykuły

Back to top button