ADV
Kultura

To już jutro – spotkanie z Sabiną Jakubowską na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie / 30 października 2022 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Sabiną Jakubowską, autorką książki „Akuszerki”, która zdobyła Nagrodę Krakowskiej Książki Miesiąca! Spotkanie z autorką poprowadzi Łukasz Wojtusik. Po rozmowie zapraszamy na stoisko Grupy Wydawniczej Relacja (A18/Dunaj), gdzie autorka będzie podpisywać książki.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 30 października o godz. 12:00 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków, Sala Budapeszt C.

„Akuszerki” to inspirowana autentycznymi zapiskami prababki autorki monumentalna i porywająca opowieść o kobiecie, która obcowała z życiem i śmiercią, kochała i niosła pomoc o każdej porze dnia i nocy, także podczas wojennej zawieruchy.

O autorce: mgr archeologii, dr nauk humanistycznych, certyfikowana doula, nauczycielka i mama. Fascynuje ją historia lokalna, której poświęciła też doktorat. Jej debiutancka powieść dla młodzieży otrzymała Nagrodę Główną w konkursie „Promotorzy Debiutów” Tygodnika Powszechnego i Instytutu Książki. Akuszerki są jej pierwszą powieścią dla dorosłych czytelników.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Podobne artykuły

Back to top button