ADV
Wiadomości
Trending

Trwa zbiórka charytatywna dla ciężko rannej Gabrysi z Brzeska

Trwa zbiórka charytatywna dla cięzko rannej Gabrysi z Brzeska. Jak do tej pory udało się zebrac nieco ponad połowę potrzebnej kwoty.

Przypomnijmy – we wtorek 2 stycznia 2024 r. w Zakopanem doszło do wypadku z udziałem Gabrysi – 22-letniej mieszkanki Powiatu Brzeskiego. Dziewczyna została ciężko ranna, konieczna była ewakuacja śmigłowcem TOPR. Teraz lekarze walczą o jej zdrowie.

Gabrysia doznała licznych urazów ciała: krwiak w głowie, przebyta operacja, czeka ją druga operacja głowy, urazy kości szczękowo- policzkowych, uraz klatki piersiowej, miednicy, pęknięte żebra, złamany obojczyk, pęknięty kręg lędźwiowy. Wypadek przewrócił do góry nogami całe Jej życie jak i życie Jej rodziny.

Za pozwoleniem rodziny Gabrysi jej koleżanka uruchomiła zbiórkę w serwisie pomaga.pl, aby wesprzeć ich w tym trudnym czasie.

– Gabrysia to młoda, piękna, inteligenta dziewczyna, która ma całe życie przed sobą. Teraz walczy o powrót do zdrowia. W chwili obecnej nadal przebywa w śpiączce farmakologicznej.

Proszę Państwa o pomoc! Liczy się każda kwota, którą Państwo wpłacą. Usilnie proszę także o modlitwę gdyż jest ona także bardzo ważna – mówi Sylwia.

Potrzebna jest każda złotówka, dlatego liczy się pomoc ludzi wielkiego serca. Pieniądze są potrzebne na lekarstwa oraz przyszłą rehabilitację Gabrysi, które na pewno będzie długotrwała.

Jak pomóc?

Trwa zbiórka w serwisie pomaga.pl. Na apel o pomoc odpowiedziało już ponad 555 osób.

– Gabrysia! Wszystko będzie dobrze! Masz we mnie ogromne wsparcie i zawsze będę Cię wspierać. Zrobię dla Ciebie wszystko. Poruszę niebo i ziemię żebyś była zdrowa. Nigdy cię nie zostawię obiecałam, że zawsze będę przy Tobie ponieważ jesteś dla mnie jak siostra i słowa dotrzymam.

Dziękuję za każdy datek, w imieniu swoim jak i w imieniu rodziców Gabrysi jak i jej całej rodziny – dodaje Sylwia.

O zdarzeniu w którym poszkodowana została Gabrysia pisaliśmy w materiale:

Mieszkanka Powiatu Brzeskiego ciężko ranna w Zakopanem / zdjęcia & video <==


foto: pomagam.pl
IB / pomagam.pl

Podobne artykuły

Back to top button